Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok jó angol cocker...

Tudnátok jó angol cocker spániel kennelt ajánlani?

Figyelt kérdés
Párat néztem, volt, ami nem valami biztató (olcsó, tk nélkül), ami meg jónak tűnt ott csak arany és fekete kölykök voltak. Én csoki/trikolor színűt szeretnék leginkább.

2019. nov. 29. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Smart cocker kennel
2019. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maya Bunnyheart ***** válasza:

M E S Z T E G N Y E I

Angol cocker spaniel kennel


[link]

2019. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Esetleg valakinek van is onnan kutyája? Mert ahogy látom a mesztegnyeinél nem adnak tk-t.

2019. dec. 2. 14:57
 4/5 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Két ismerősömnek van a Mesztegnyei Angol Cocker spániel kennelből kutyája,szépek,egészségesek,tk nem tudom hogy van e nekik. És a két terápiás spániel Bodza és Jaffa is tőlük származott.
2019. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Spaniel fajtamentes. Minek tamogatni a tenyesztoket... Allatorvosi asszisztenskent lattam evekig,hogy csak a hasznot lesik. Szanalmasak. Inkabb ments kutyat es fogadj orokbe :)
2020. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!