Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az lehet, hogy egy táp csak...

Az lehet, hogy egy táp csak 1-2 hónapig válik be?

Figyelt kérdés
Már kétszer váltottam tápot,most elég jó minőségűvel etettem halas,lazacos táppal,nem is volt vele gond kb 2 hónapig,de már 1-2 hete ha ezt adom neki mindig megy tőle a hasa.Ha házi kosztot kap akkor teljesen normális a széklet.
2019. dec. 1. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes lenne egy allergia tesztet csinálni?

Amikor házikosztot adsz neki simán maradékot vagy főzöl neki?


Amúgy ha már sok mindent megpróbáltál akkor érdemes kipróbálni a BARFot. Alaposan járj utána, ajánom a BARF elvek az alapoktól FB csoportot.

2019. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem maradékot kap,főzünk.Húst,rizst,túrót,répát-almát vagy más zöldséget gyümölcsöt.Húsból általában csirkét,néha sertést azt jól megfőzve vagy sütve.És ettől mindig rendben van a széklet.BARF-ot is ismerem meg a csoportot,majd lehet elkezdem.Állatorvoshoz majd úgyis viszem jövőhéten.Addig ha új tápot adok neki,mehet másnap reggel az új táp,ha előző este házi kosztot kap? Hátha jó lesz,nem akarom keverni a régi táppal.
2019. dec. 1. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezek, ha nem baj.


Írj pontos összetételt légyszi!


És az elején még teljesen bevált?


Mekkora zsák táp? Mióta van felbontva? Mikor jelentkeznek a tünetek?

2019. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Taste of the Wild - Pacific Stream Puppy


Összetevők:

Lazac (17%), tengeri halliszt, édesburgonya, burgonya, borsó, borsófehérje, repceolaj, paradicsomvelő, füstölt lazac (4%), lazacliszt (2%), lazacolaj (DHL-forrás), ásványi anyagok, szárított cikóriagyökér, yucca-schidigera-kivonat, paradicsom, áfonya, málna.


Adalékanyagok

Tápértékkel rendelkező adalékanyagok:

A-vitamin (11.500 NE/kg), D3-vitamin (865 NE/kg), E-vitamin (175 NE/kg), vas-aminosav-kelát, hidrát (69 mg/kg), aminosav-réz-kelát, hidrát (8 mg/kg), vas(II)-szulfát, monohidrát (69 mg/kg), réz(II)-szulfát, pentahidrát (8 mg/kg), kálium-jodid (1,75 mg/kg), aminosav-mangán-kelát, hidrát (14 mg/kg), mangán(II)-oxid (14 mg/kg), mangán(II)-szulfát (14 mg/kg), aminosav-cink-kelát, hidrát (75 mg/kg), cink-szulfát (75 mg/kg), nátrium-szelenit (0,3 mg/kg).


Szenzorikus adalékanyagok:

Természetes aroma.

Analitikai összetevők


fehérje 27.0 %

nyerszsír 15.0 %

nyersrost 5.0 %

hamu 7.3 %

nedvesség 10.0 %

Omega-3 zsírsavak 0.3 %

Omega-6 zsírsavak 2.4 %

EPA / DHA 0.05 %



1 hónapja kb felbontva,zárható vödörben tárolom.Hát evés után jó pár órával jelentkeznek a tünetek,elején barnásat utána csak sárgás a széklete.

2019. dec. 1. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék butaságot írni . De szerintem a magas fehérje tartalomtól is előfordulhat ez a hasmenéses dolog. Vagy ha még nem szokott hozzá a táphoz a gyomra .
2019. dec. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem,és mennyi lenne az ideális fehérje 25-26 %?
2019. dec. 1. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak kutyák aki bírják . Az enyém nem.birta .

Szerintem 24 százalékos fehérjénél több nem.kell

2019. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!