Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy adjam be a kutyának a...

Hogy adjam be a kutyának a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Reggel éhgyomorra kéne kapnia+este de egyszerűen nem tudom beadni neki ha kinyitom a száját és belerakom akkor nem nyeli le bármit is csinálok ott tartja a szájába és mélyebbre se tudom tenni a szájába mert egyből a kezemhez kap és ha egyszer kiesett a szájából nem engedi visszarakni morog,vicsorog,odakap.

Segítsetek mit csináljak? :( Egyébként 2 hete van csak nálam és az előző helyen bántották onnan is maradt meg benne ez a fajta agresszió.



2019. dec. 1. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egy falat májkrémbe, vagy pástétomos kutyakajába és be fogja kapni! Ettől még éhgyomorra adod.
2019. dec. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeket sajnos nem igen eheti most diétán van. De nem is igazán szereti.
2019. dec. 1. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az agresszióról le kellene állítani. Emellett határozottan belerakni a szájába és lenyomni a torkán, ha pedig morog, odakap, arról erősen letiltani.
2019. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mire etetsz gyogyszert? A kutyak nem igazan ehetnek embdri gyogyszereket.
2019. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én hányás csillapítót szoktam adni a kutyámnak, nem bírja a buszozást.

Széttöröm a gyógyszert és az ujjammal az ínyére kenem. Így tuti lenyeli

2019. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, hogy egy-egyfalat valamibe be tudod-e tenni neki amit ehet. Egyszerűbb.
2019. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sikerült beadnom:) Ráfújtam az orrára és egyből nyelt. Egyébként gyomorgyulladásra kap gyógyszert.

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 2. 07:17
 8/9 anonim ***** válasza:

A kutyát mihamarabb rehabilitálni kell, hogy ne mutasson feléd agressziót.


Én úgy adom be a tablettát, hogy mélyen a szájába teszem, és becsukom a száját. Az egyik kezemmel csukva tartom, a másikkal a torkát simogatom, hogy előhívjam a nyelési reflexét.

2019. dec. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már sokkal jobban van:) ha teljesen meggyógyult elviszem kutyasuliba.
2019. dec. 3. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!