Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam patkány merget evett...

A kutyam patkány merget evett vergodott szeme bevolt zárva fel ora mulva járkál es a szeme kívan nyitva nincs penzem orvoshoz menni elni fog?

Figyelt kérdés
nsndn
2019. dec. 2. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez igaz, akkor gratulálok, hogy ekkora gyökér vagy.
2019. dec. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy jelentenének fel állatkínzásért...
2019. dec. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
tudom jol hogy felhőtlenség a méreg a szekrény tetején volt és költözés van én nem voltam otthon nem is tudtam higy a butrokat mikor viszik el es ahogy húztak a butrokat leesset és a kutyam evet belőle de járkált és már vízet is ivott már nürnbergben elek es nincs erre pénzünk 500€ ez az egész igy is vissza vontuk a haza utazást lehet nem evett olyan sokat és holnapig kibírja ugye mig elviszem az orvoshoz holnap már lesz pénzem az állat orvos semmi mit nem segített mi meg nem tudunk fízetni
2019. dec. 3. 02:43
 4/14 anonim ***** válasza:

K Vitamin kell patkany mereg ellen!!


[link]

2019. dec. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Már bocsi, lehet kapnál rá több választ hozzáértőtől vagy olyantól, aki már tapasztalt hasonló, ha nem a Szépség és divat 》 Egyéb kérdések kategóriába írod a kérdésed, hanem az Állatok kategóriába..
2019. dec. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
8%

Lehet lepontozni a megoldásért, de adj neki alkoholt! Akármilyen alkoholt, házipálinka a legjobb, ha van.

Fajtiszta kutyánk volt, gyakran megmérgezték, én pedig mindig pálinkát és tejet adtam neki. Olyan volt, mint egy részeg és egy napig kótyagos volt utána, de túlélte mindig.

Nem kell sok, csak egy kistálnyi ebből is és abból is.

2019. dec. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%
Persze alkoholt, az sokat fog segíteni amiko elvérzik. Merthogy el fog ha nem viszed orvoshoz, K-vitamint kell kapnia sürgősen.
2019. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha nincs pénzed állatorvosra, akkor ne tarts állatot! Remélem, hogy állatkínzásért feljelentenek, és akkor majd találnak pénzt nálad, hogy kifizesd. Vagy aranyat, értéktérgyat. Vagy leülöd.
2019. dec. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Minek élsz külföldön, ha olyan szegény vagy ott is, mint itthon? Minek tartasz kutyát, ha a minimális gondoskodást sem vagy képes megadni neki?
2019. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem kap sürgősen szakszerű segítséget, akkor elpusztul. Te ki vagy a sztoriban? Mióta élsz külföldön?
2019. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!