Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sokan, akik veszik a fáradtság...

Sokan, akik veszik a fáradtságot, hogy levigyék a kutyájukat, miért nincs plusz fél percük felszedni és kidobni a kutyakakit?

Figyelt kérdés
2019. dec. 3. 11:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

1. Vagy nem érdekli őket, bunkók.

2. Vagy te nem ismered fel a szuka kutyák pisilő pózát, ami nagyon hasonlíthat a kakiló pózhoz, és alaptalanul problémázol. (Szuka kutyám van, találkozom ilyen megvető tekintetekkel, amikor a pisilése után nem hajolok le, a kakit felszedem és kidobom.)

2019. dec. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ia kutyatulajdonos vagyok, engem is felháborít. Sajnos az ilyenek bunkók, parasztok.

De azt meg kell, hogy mondjam, 1x-2x velem is előfordult már, hogy otthagytam, mert egyszerűen nem találtam a sötétben, még a telefonom fénye mellett sem. De gondolom, a legtöbben nem ezért nem szedik fel.

2019. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

mert taplók


nincs kutyám, de muszáj kutyaszaros kapircsot meg lapátot tartanom, mert egyesek a házam elé szaratják a kutyájukat és nem szedik össze.

2019. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Én fejlámpával sétáltatok sötétben, erősebb, mint a telefon fénye, és biztosan meglátom. Egyszer fordult elő, amikor akkora volt a fű tavasszal, hogy nekem is térdemig ért, a kutya sem látszott ki belőle, csak a feje búbja, és futiban nem találtam semmit, ahova leguggolt, de igazából azt sem láttam a fűben, hogy kakiló vagy pisilő guggoló pózt vett fel. Amikor legközelebb abba a futiba mentünk, vittem magammal egy nagy szabóollót és elkezdtem nyesni a füvet.
2019. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felszedem, es agyf@@@szt kapok, hogy a tobbi gazda nem. Akkora parasztság!!! Nem kotelezo kutyat tartani, ha valakinek derogal szedni a szart, akkor ne tartson kutyát!!!
2019. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nalam mindig van kakizacsi es felszedem. Abbol latom,h sok -e a zsir,amit adok stb!!
2019. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Válasz: mert mások is ezt csinálják, a kóbor állatok és a hajléktalanok is az utcán végzik a dolgukat. Ja és amúgy elporlad (igaz, ehhez kell hogy 2 hétig a 40 fokon pihenjen)

Erre van igényük.


[link]

2019. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kutyás vagyok, mindig van nálam zacskó, ha látom, hogy más gazdi tanácstalanul álldogál a végtermék felett, akkor annak is szívesen adok (szinte napi rendszerességgel futok bele a pont ma elfelejtettem hozni/ pont elfogyott, mert amúgy csak kétszer szokott történetekbe, ami amúgy lehet igaz is, szóval azért igyekszem nem bunkón segíteni).

Olyan velem is fordult már elő, hogy a sötétben nem találtam, de azért mindig igyekszem keresni és a legtöbb esetben meg is lehet találni, főleg most a hóban.

De amúgy én ezt tényleg nem értem. Futtatókba, füves parkokba, ahol a kutyák a dolgukat végzik leginkább pont a kutyások járnak, ők legközelebb bele akarnak lépni a saját kutyájuk csomagocskájába?? Rettenetesen felháborít, hogy sehol nem lehet úgy sétálni, hogy ne kelljen aknákat kerülgetni. Meg különben is, büdös, undorító, ki a fene annyira igénytelen, hogy azt gondolja az ott jól van úgy? Azt hinné az ember, hogy az állattartással együtt a gazdikra ragad annyi felelősség, hogy nem hagyják ott.


A 7-es választ én ironikusan olvastam, ezért nem teljesen értem a lepontozást, de amúgy szerintem is szánalmas, mikor azzal indokolják, hogy más is elszórja a szemetét, ez legalább lebomlik. Egyrészről ez a ha a másik paraszt én is lehet az mentalitás borzalmas szerintem, másrészről meg a ragadozó állat ürüléke minden, csak nem környezetbarát.

2019. dec. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de a hasmenésre nincs valakinek jó ötlete? (Mármint nem az elmúlasztásra. Izgatottság miatti hasmenés, az izgi ingerekre.) Azt zacskóval nem lehet szedegetni, csak kenegetni. Átlag sétára már lapáttal megyek, így legalább le tudom fedni földdel, vagy beforgatni. Ha viszont be kell mennünk a városba, és betondzsungelben történik ez, azzal mit lehet kezdeni? :/ :(
2019. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lizolu ***** válasza:
100%

Nàlam volt màr problémàm egy hülye miatt.Végig nézte ahogy a szukakutyàm pisilt majd tovàbb àlltunk.Erre az utcàn 20m tàvolsàgbòl elkezdett üvölteni,hogy mit kèpzelek.

Nagyon gàz volt màsok elött.Erre oda hivtam mutassa meg ,hogy hol van.5m röl mutogatott arra a pontra ahova pisilt.Majd ahogy közeledett làtta ,hogy nincs ott semmi ekkor màr halkabb volt.

Majd ekkor én elküldtem a jò szagos természetes munkàt végzö annyàba.

2019. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!