Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tanyára milyen kutya? Többi lent

Tanyára milyen kutya? Többi lent

Figyelt kérdés
Tanyán élek. Van 3 puli kutyám, és rengeteg haszon állat tyúk kacsa stb mellettünk liba telep. Azt akarom kérdezni milyen kutya lenne az ideális ide? Mert fajtát szeretnék váltani de nem egy óriás kutyára de nem is csivava méretre. Tudnátok jó és bevált kutyákat ájanlani? Német juhász kilőve

2019. dec. 6. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Éltem nagyobb tanyán, hidd el tudom hogy már ha van nagyobb számban disznó, tyúk, birka az már kb egy egész napos elfoglaltság, 3 puli pluszban ehhez nagy munka.


Biztos hogy kell neked még egy kutya?

2019. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Minek? A puli tökéletes minden szempontból.
2019. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Eladnád a meglévő kutyáid?? Azt meg hogy?
2019. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Mire kellene?
2019. dec. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

A 3 puli nem elég?

Majd ha azok már nem lesznek (vagyis elpusztulnak, nem kidobod őket) akkor gondolkodj ezen.

2019. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Fajtát szeretne váltani. :D hogy? Meguntad a pulit x év után, ezért 2 évig pumira váltanál? Utána 3 évig mudid lenne, aztán majd egyszer benevezel még 2 évre egy borderre?


Szerintem csinálj szalmából kutyát, az a legjobb!

2019. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Mudi
2019. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

A puli miért nem jó? Pont oda való. Hova tennéd a pulijaidat?

Ha nem lenne kutyád, pont a pulit ajánlottam volna. Ha nagytestűben gondolkodnál, akkor meg komondort.

2019. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már nem azért de mivel írtam hogy telep mellett élek így sok román cigány van akik már nem egyszer próbálták betörni. Puli kutyáim azért is jók mert először jeleznek, de már egyik sem a legfiatalabb magyarul egyik 15 éves a másik csak 12 harmadik meg még csak 4. Egyébként nem lecseszést kértem hanem segítséget
2019. dec. 7. 08:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Jah és volt már 8 kutyánk is mentésből de nem nagy munka
2019. dec. 7. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!