Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek valami ötlete,...

Kola17 kérdése:

Van valakinek valami ötlete, hogy kutyám miért viszi be a szobába a kaját?

Figyelt kérdés
Fél éves törpe uszkárom van, kiveszi a kaját a tálkából, be viszi a szobába a kaját, és ott megeszi.
2019. dec. 7. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ugyanezt csinálja. Beviszi az ágyába és ott rágcsálja el. Ha végzett vele megy a tányérhoz és kezdi elölről.


A dokit kérdeztem róla, de csak annyit mondott, hogy valószínűleg a saját helyén ösztönösen nagyobb biztonságban érzi magát. Mert az állatok világában az evés egy fajta veszélyeztetett helyzet, ahol nagyobb eséllyel kapja el egy nagyobb ragadozó stb.


Nekem is padlócirkáló kutyusom van. Világéletében szoba kutya volt. Nem tudom mitől kellene tartania a lakásban evés közben...

2019. dec. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ösztön. Ha zavar, kisebb darabokban kapja a kajáját, (nem tudom, mit eszik), illetve tiltsd. Ha beviszi, hozd vissza a táljába, sőt ne is engedd bevinni.
2019. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb csont,az csuszik es keres vmi ringyot,amin nem csuszik el. Szoval tegyetek egy kis gepben moshato labtorlot vagy rongyszonyegst akajaja ala.
2019. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!