Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban érezze magát?

Figyelt kérdés

Tegnap műtötték a kutyámat és szeretném,ha kicsit jobban érezné magát.Csináltam neki egy kuckót a nappaliban,raktam mellé plüsst,pólót még a zoknimat is(rendszeresen elviszi és azzal alszik,zoknival főleg,mikor tűzijátékoznak),gondoltam megnyugtatja.Közel hozzá van víz,kaja,nem kell felállnia,bőven eléri.Pelenkát is raktam.

Mit tudok még tenni? Nem zaklatom,csak megsimogatom a fejét,ha arra járok.

Ilyenkor jobb,ha körülötte vagyok vagy hagyjam békén?



2019. dec. 7. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire komoly műtét volt. De inkább hagyd pihenni. Jobban elhagyja magát és lassabban gyógyul, ha túltolod a dolgot, mert késztetést sem fog érezni, hogy ellássa magát és felkeljen. A kutyák hajlamosak megjátszani magukat a több törődésért, amivel lassítani fogja a saját gyógyulását. Nem kell elhalmozni mindennel, szeresd, legyél vele sokat, de hagyd pihenni és magától érvényesülni.
2019. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!