Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyacipővel, milyen tapasztal...

Kutyacipővel, milyen tapasztalatotok van, miért kettesével árusítják, miért nem négyesével?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Aliexpressen van 4db-os csomagban is. Kettesével 2 párat veszel, üzlet. Az enyémnek még keresem a megfelelő méretet, szórják a járdákat csúszás ellen, az meg nem jó a talpának.
2019. dec. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Állatorvos azt tanácsolta, felesleges a kutyacipő. Jobb megoldás a mancsápoló krém. A kutyák bírják a havat, latyakot, a sózás ellen pedig megfelelő védelmet nyújt a speciális krém.

Ráadásul, a legtöbb kutya el sem viseli a lábbelit. :-)

A kutyaruhát viszont nagyon ajánlja! Minél kisebb fajta, minél rövidebb szőrű kutya, annál fontosabb a ruha neki. A lakásban tartott állatokra pedig szintén nagyon fontos, ők nehezebben tűrik a hőmérsékletesést.

Ruhája van a minénknek. A téli verzió vízálló és bélelt. :-) Nagyon szereti!

2019. dec. 12. 13:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sok múlik a környéken is, én krémezek is, de krémezhetem folyamatosan, szegénykémnek úgy felsértette valami a talpát, hogy ha kicsit hozzáérek már húzza el. Nem tudom, hogy útszóró sóba vagy törött üvegbe lépett bele, mert nálunk bármi ilyen előfordul, és az üvegtörmelék sokszor nem is látszik, hülye részegek eldobálják.
2019. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!