Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új kiskutya elrontaná a...

Új kiskutya elrontaná a szobatisztaságot?

Figyelt kérdés
8 hónapos szobatiszta kölyök mellé kerülne egy 10 hetes. Kutyapelenka lenne kitéve a kicsinek. Kérdésem, hogy a nagyobbat ez mennyire befolyásolná? Ő is újból pelenkára menne vagy tartaná sétákig?
2019. dec. 13. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Pelenkát ne!!


Oké, jelenleg nagyon praktikus meg kényelmes, de nagyon meg fogod szívni a későbbiekben. Összezavarja mindkét kutyát, lesznek bőven balesetek.


Ilyenkor páróránként le kell szaladni a kiskutyával, és agyondicsérni ha kint végzi a dolgát.


Ha megszokja, hogy bent szabad, aztán később már nem szabad, az számára furcsa lesz. A kutyák állandó rutint követnek.


Össze is téveszthet más dolgokat (lábtörlő, párna, szőnyeg, ledobott póló) a pelenkával.

2019. dec. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Csak pelenkát ne! A menhelyi kutyám pelenkára pisilt, majdnem 1 éves és még mindig vannak balesetek mert megszokta hogy bent pisil leterített dologra amibe sajnos nála belefér a szőnyeg, a kádkilépő, az esetleg leesett szennyesruha stb. Nem tudom komolyan mikor veri ezt ki a fejéből de már mindenünk kutyapisis hiába visszük le napi négyszer. :/
2019. dec. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelenlegi kutyám is pelenkás volt és szobatiszta 6 hónapos kora óta. Nem téveszti össze a szőnyeggel. Nekünk bevált és ígyis szobatiszta lett. Aki nem nyugdíjas nem fog tudni pár óránként sétálni vele. Kezdetektől fogva napi 3x sétáltunk vele. Szépen megtanulta.
2019. dec. 13. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Mázlid volt. A következőnél nem biztos, hogy az lesz, illetve a régi kutya is belezavarodhat.


A kölyökkutya sajnos ezzel jár.


De szerencsére nem nekem kell takarítani :)

2019. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kutyapelenkat ne!!


Szogeket felszedni azonnal!


En direkt 8 honapos kutyat kertem tenyesztoktol a tobbi elkepzelessel.


Annak mar fizikailag megvan a kepessege a vizelwttartasra. Igy egy het alatt szobatiszta lett a kutyam. Nem vittem le se sokazor ae rendszeresen. Sose orditottam vele. Ez fontos. !!!


A felevesnel kisebb nem lesz szobatiszta .

2019. dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!