Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy latexmen...

A kutyám megevett egy latexmentes óvszert, mi tévő legyek?!

Figyelt kérdés

A 4 kg-s kutyám megevett egy használt latexmentes óvszert. Késő van, nem tudok orvoshoz rohanni, mi a fenét csináljak? Lehet tőle baja? Járt már valaki így? Kijön majd hátul?

Teljesen kétségbe vagyok esve 😭



2019. dec. 13. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Mégis hogy ehette meg?! Az udvaron intéztétek a dolgot?
2019. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mikor ette? Azonnal hánytatni kellett volna, amíg a nyelőcsőben van. Most már jobb ha hagyod, jó esetben kijön belőle. Talán nem akad el a beleiben... Egy kis natúr joghurt megkönnyíti a bélműködést. Mindenesetre figyeld és ha reggeli székletben nincsen benne, akkor irány az orvos!
2019. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Etesd meg,ki fogja kakilni. Nem lesz baja.


Mi azonnal kidobjuk az ovazerunket otthon hasznalat utan.

2019. dec. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a tacsim egyszer véletlenül a májkrémes tubust kivette a kezemből és azt is megette. Másnap kikakilta szerencsére. Valószínűleg nálatok is ez lesz de ha még sem sürgősen menjetek orvoshoz mert bélelzáródás is lehet belőle.
2019. dec. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Vidd el reggel dokihoz, úgyis munkanap van, nem lesz felár!
2019. dec. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Anyum kutyája múltkor a mübeles virslit ette meg, de 2 nap múlva kikakilta a a műbelet vagy mit
2019. dec. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A parkban találta valami bokor alatt, mire odaértem az óvszert megette és ette volna utána a csomagolást is de azt el tudtam venni. Szerencsére reggel kijött kakival megtöltve mint egy kis virsli.

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat. ☺️

2019. dec. 14. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég buta kutyád van. 😂
2019. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!