Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyarországon hol vannak...

Magyarországon hol vannak Coton de Tulear tenyésztők?

Figyelt kérdés
Lehetőleg mi kölyköt akarunk és tudtommal őket csak tenyésztőknél lehet venni. Mert kell a francnak egy apróhirdetésben eladó kutya a jófogáson!! Na de visszatérve a kérdésre van?? És ha van akkor hol?

#kutya #cotondetulear
2019. dec. 14. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
2019. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó jó ezt én is beírtam már egy párszor a keresőbe! De egyik oldalon sincsen rajta a kutyák ára és kb a honlapokat 2012 óta nem frissítették és így hogy a francba tudjam hogy azt a kutyát eladták e vagy elpusztult?! A többi oldalon pedig csak infók vannak róluk de én már mindent tudok amit kell úgyhogy az se jó semmire! Én azt akarom hogy úgy lássam az árukat a kutyusoknak hogy ne keljen lemenni egy szegedi kutyatenyésztőhöz személyesen megkérdezni vagy ne keljen őket felhívni mert semmi kedvem nincs egy 20 perces telefonáláshoz helyette ha inkább ha odaírnák hogy mennyibe kerülne akkor csak néha 5 percetvesz igénybe hogy nézegetem a kutyusok árát és a megfelelőt kiválasztom minden hozzákapcsolódó dolgot elintézek és kész!!
2019. dec. 15. 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Egy normális tenyésztő nem fog kutyát adni egy ismeretlennek. Azért kell személyesen találkoznotok hogy megismerjen és tudja jó helyre adja a kutyát és nem olyannak aki nem ért hozzá. Szóval ha valóban ilyen kutyát akarsz és fontos hogy fajtatiszta legyen akkor szépen felhívod a tenyésztőket és érdeklődsz. Ha már erre sem vagy hajlandó akkor nem kell neked kutya!

Olyan meg hogy te kiválasztasz egy kutyát ár alapján olyan nincs. Hiszen sokszor évekre előre foglalozva vannak a születendő kölykök (szóval a még meg nem született kölykök már rég el vannak adva, úgyhogy sokan éveket várnak egy kutyára).

2019. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális tenyésztő nem teszi publikussá az árait! Sőt, minden kutyának egyedi ára van, hogy is írhatná ki amikor adott esetben x kölyök van x-féle árban. A kölykök nem áruk, ez nem egy webshop! A kutyákkal találkozni kell, lemenni pár hetes korukban meglátogatni őket és a tenyésztő segítségét kérni, hogy melyik illik hozzánk leginkább, ez elkerülhetetlen! Ilyenkor megismerkedtek és a tenyésztő is megbizonyosodhat arról, hogy a kölyök jó helyre kerül. Ha valaki még erre sem képes az ne akarjon kutyát, ennél sokkal nagyobb áldozatokat is meg kell majd hozni érte. Egy telefonhívás után egy vadidegennek akinek láthatóan az ár a legfontosabb a legtöbb tenyésztő nem fog kutyát adni. Ha pedig egy 20 perces telefonhíváshoz nincs kedved a kutyáért akkor hogy fogsz majd napi legalább hatszor ennyi idő rászánni?

Kapásból egyébként a 2. google találat egy olyan kennel honlapját mutatja ahol két hete születtek kiskutyák: [link] Hívd fel őket vagy írj nekik.

2019. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!