Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok ajánlani...

Milyen kutyát tudtok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne legyen túl nagy szőre, hogy rálehessen tenni a kullancsriasztó nyakörvet, és lehessen vele erdőben sétálni. Bírja a futást bicikli mellett, és ne legyen agresszív kint az emberekkel. Kaukázusim volt, de sajnos meghalt. Ő sűrűn nem volt elengedve. Ezen szeretnék változtatni. Olyan kutya kellene, akivel sportolhatok.
2019. dec. 14. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Vizsla, agár, mali, dalmata meg még kb ezer fajta megfelelő lehet. Az, hogy az emberekkel agresszív-e, az javarészt nevelés kérdése.
2019. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vizsla, kopó, spániel.
2019. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző kutya fajok tényleg megfelőek lennének neked az én véleményem szerint is. :)

Viszont a biciklis futtatással nagyon óvatosan, lassan hajtsd a kerékpárt, a kutya mindig előtted/melletted legyen. Egyik ismerősünk kutyájának sajnos a biciklis futtatás miatt lett csípő baja, pedig mindent rendesen csináltak. Utána szegény kutyusnak nehézkes volt a séta, de még szép, hosszú játékos életet tudott élni, csak a sétákat kellett hanyagolni

2019. dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És a biciklis futtatást 1,5 éves kor után szabad csak elkezdeni amikor a kutya már kifejlődött!
2019. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a labradort ajánlom

Mindig visszuk ki az erdobe,a tóhoz uszni,biciklizni is nagyon egyszerű vele

Mi viaszuk munkába is magunkkal😅napi 3x mindig lemegyunk setálni emeletes lakasba lakunk

2020. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!