Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet olyat hogy allatmenhelye...

Lehet olyat hogy allatmenhelyen önkéntes vagyok de semmit nem csinalok csak kutyát setaltatok?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nagyon szeretem a kutyákat de nem tarthatok sajnos. Viszont jolenne néha kutyazni! Ahogy olvastam elvarjak hogy bejarjak a menhelyre es csinaljak meg csomó mas dolgot de en csak setaltatni akarok. (faszsag amúgy ilyen onos erdekekbol menhelyre menni vagy okes?) Budapest
2019. dec. 16. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Menj nyugodtan. Little help >>>>> no help, ezt tartsd észben. Minden kis segítség számít. És elég nemes tőled, hogy ez egyáltalán eszedbe jut, mint aggály. Szóval sétáltass csak :)
2019. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A Noéba pl kifejezetten sétáltatni is lehet menni, azt hiszem szombatonként, de kérdezd meg őket. :)
2019. dec. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Facen lattam ilyen hirdetest!!!
2019. dec. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Noe állatotthonban minden szombaton lehet kutyát sétáltatni :)
2019. dec. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz. Én ugyan vidéki vagyok, de itt is lehet csak sétáltatásra jeletkezni szombatonként.
2019. dec. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, a Rex jelentkezési lapon meg is kell adnod, mit tudsz vállalni, egyet elég, ha csak séta, az is segítség nekik.
2019. dec. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a séta is rohadt nagy segítség, lemozgatni annyi kutyát, amúgy sem tudnak az ott dolgozók, plusz a kutyáknak is nagyon jót tesz, főleg, ha közben neveled tanítod őket, akkor még előbb gazdára találnak. Én is ezt csináltam egy időben, volt 3-4 kutya, akikhez heti 2x jártam és akik azelőtt évek óta bent voltak 2 hónap alatt gazdisodtak.
2019. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!