Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot vigyek menhelyre...

Milyen tápot vigyek menhelyre adománynak?

Figyelt kérdés
Látom sokan pedigreet és társait visznek de azért nem vagyok hajlandó semennyi pénzt sem kiadni. Melyik az a táp ami olcsó de mégsem hulladék?
2019. dec. 20. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Hívd fel az adott menhelyet és kérdezd meg tőlük, hogy milyet vegyél.
2019. dec. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

A legtöbb helyen a speciális gyógytápoknak örülnek a legjobban, akármekkora kiszerelésben, azok okozzák a legnagyobb gondot.


Ha nem speciális igényekre vinnél tápot, akkor én Premiere-t vagy hasonló jó ár-érték arányú középkategóriásat választanék.

2019. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök mindegy hogy milyet veszel. Annak fognak örülni úgy is, hogy vittél.


Hülye példa de egy hajléktalantól sem kérdezed meg, hogy milyen "elit" kaját enne... Fogtam magam bementem a boltba, vettem kenyeret, 2-3 féle felvágottat, innit, meg süteményt. És örült neki és nem azt nézte, hogy ez Coop párizsi vagy Pick párizsi...

2019. dec. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Josera economy. Falatozoon 440 kilója, 22/8-as értékű. Tehát kb pedigree minőség, de mesterséges f..szságok nincsenek benne.
2019. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte bárminek örülnek, de vannak speciális igényű kutyák is menhelyen, akik nem ehetnek akármit, esetleg érdemes megkérdezni.

De például nagyon jó ajándékozási kampány megy most Töpi Kapitány facebook oldalán, ott pedig az egyes állatokhoz le is van írva, hogy minek örülnének.

2019. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Érdemes pl jó minőségű kölyöktápot vinni. Annak nagyon szoktak örülni, főleg, amikor esetleg gyengélkedő kölykük van


Egyébként felnőtteknek tök mindegy a minőség, sokszor csak sz a lényeg, hogy legyen mit enni.

Amúgy Brit Prémium, Josera megfizethető, viszonylag jó minőségű

2019. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!