Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlik egy kutya örökbefo...

Hogy zajlik egy kutya örökbefogadása?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban, elhatároztam, hogy szeretnék örökbefogadni egy kutyát. Nem tudom hogy ilyenkor mit kell tenni. Persze bekell menni az állat othonba, de utána semmi. Az oltásán kívűl még mit kell kifizetni? A választ előre is köszönöm.
2019. dec. 22. 03:18
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Van egy "állatok"kategória, miért nem ott kérdezed? . Fontos a kiválasztás, állat tulajdonságai, hogyan tudod felmérni.
2019. dec. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Tudd, milyen kutyát akarsz, milyen tulajdonságokkal rendelkezzen, mik a terveid vele, te mit tudsz biztosítani. Aztán nézz szét, több helyen is akár. A pontos menete attól függ, honnan hoznád, gyepin nincsenek elvárások feléd, menhelyeken, fajtamentéseknél lehetnek, hogy mennyi és mik, az egyesülettől függ. Én egyszer találkoztam a kutyámmal a fajtamentésnél, megindult utánam, mikor elbúcsúztunk, aznap este hozták is, pedig eredetileg a pár héttel később esedékes szabadságomig vártunk volna. Be sem jöttek a lakásba. De vannak szigorúbb helyek. Szerintem a tapasztalataik is formálják a feltételeket. Én egy új egyesületnél találtam rá a kutyámra, amúgy meg részletes tervekkel kerestem meg őket. A kutyám azóta az árnyékom.
2019. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb az, ha megkérdezed a menhelyet, náluk hogy szokás.
2019. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!