Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkinak milyen jutalomfalat?

Yorkinak milyen jutalomfalat?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legapróbbat. Vannak mini méretű jutifalatok is a boltokban ha csak egyet-egyet adsz neki akkor ez szuper ha pedig suliztok akkor nagyon apró kis kockákra (kb 3 x 3 mm) vágott sajt vagy sonka a legjobb mert egy ilyen kistermetű kutya gyomra hamar megtelik és ha nem éhes akkor a kaja nem fogja túlzottan motiválni.
2019. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
virsli
2019. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha oktatáshoz,trükk tanításhoz kell akkor jobb minőségű virsli vagy esetleg sajt. Mivel ott fontos a gyorsaság.


Ha csak naponta 1-2őt akarsz adni neki akkor lényegében bármilyen jutifalat jó lehet. Szoktam venni real nature-nek kekszes jutifalatja, van a premierenek szárított hús lapocskái, ezzel tud dolgozni is kicsit mire megrágja.

Én aprókat azért nem veszek,mert szárazak és egybe nyeli le ami után meg krákog össze vissza.


Szóval fontos mire akarod adni neki.


8 éves havanese-m van.

2019. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oktatáshoz
2019. dec. 22. 21:10
 5/7 Lizolu ***** válasza:
Májkrém a legjobb.Nem telít,nem rágja,nyugodtan futkározhat is.Én a tubedogot használom.Zsebben elfér kinyomok egy kicsit lenyalja és megyünk tovább.
2019. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lizolu ***** válasza:
Bocsi tubidog pontosan.
2019. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én váltogatom a jutalomfalatokat, az ingerkörnyezettől függően.

Otthon a vacsiját kapja jutalomként. Mezőn, utcán májkrémet. Kutyasuliban májat&sajtot adok neki.


Persze ez függ attól, hogy a te kutyádnak milyen a gyomra, és mi jön be neki.

2020. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!