Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér folyás a kutya perajaból...

Fehér folyás a kutya perajaból utalhat vemhességre?

Figyelt kérdés

Van egy szukám (fajtatiszta, torzskonyves) és most történt az első fedeztetés, a vérzés abba maradt és most fehér szagtalan valadek folyik a perajaból.

A tenyésztő akinek a kanja volt mondott valami ilyesmit és meg 1000 más dolgot is ezért nem vagyok benne biztos hogy jól emlékszem.

Egyébként mondta az ember hogy ha bármi kérdésem van hívjam fel ő segít , de csak karácsony van és nem akarom az en rossz memoriam miatt zaklatni ilyenkor.

És boldog karácsonyt mindenkinek:)



2019. dec. 25. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Holnap után hívd fel.

(Egyébként szét fognak szedni a kommentelok)

2019. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Állatorvos nem jutott eszedbe? Tenyèsztesz (ezek szerinz igazából szaporítasz) és nem kérdezel orvost erről? Ez a méhgyulladás egyik jele is!
2019. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

az elsőnek máris igaza lett.

Kedves második semmi fogalmad sincs a témáról csak elolvastad 1x1x a témát és rögtön rám vernéd hogy szaporitó vagyok. A kutya törzskönyves és minden örökletes betegségtől mentes erről akár papírokat is be tudnék mutatni neked ha lennél valaki:).

Annyi az egész hogy most jött el az ideje annak hogy kiskutyai legyenek és én nem ezzel foglalkozok magyarul nem a kutyából szerzem a kenyérre valót.

A fedező kant is kinéztem de a tenyésztő javasolt egy jobb párosítást a saját kutyái közül.

Vissza terve a kutyámra jó az étvágya, éber, játékos semmi olyan változást nem vettem észre ami betegségre utalna.

2019. dec. 25. 19:01
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
A kutyád tenyésztője tud a fedeztetésről?
2019. dec. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen az en kutyám tenyésztője is tud a fedeztetesről, és ő is kiváncsi milyen utódokat hoz.

Egyébként import kutya.

2019. dec. 25. 19:06
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Oké, azért kérdeztem, mert ez fontos, vannak, akik nem egyeztetnek a tenyésztővel, aztán jönnek a bajok. Nézd, én állatorvost kérdeznék, ez nem volt rossz tanács. Van ügyelet, tudnak segíteni. A másik, hogy olvass utána alaposan a tenyésztésnek, tanulj, fejleszd magad, csak úgy van értelme, úgy lehet jól csinálni, ha érted.
2019. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Nyugodtan hívd fel a kan gazdáját. Ha nincs semmi gond, 2 mondatban elintézhetitek, ha van, jobb mielőbb lépni.
2019. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen mindegy, hogy import-e vagy sem. Nem is értem, ezt miért volt olyan fontos megjegyezned.


Mivel a tiéd a szuka, ezért ha nincs kennelneved kiváltva meoesztől, akkor ez egy szaporított, keverék alom lesz. Ha van kennelneved és tenyésztesz, akkor vegyed már a fáradtságot egy pár hetes kutyaegészségügyi tanfolyamra. Legyen màr valami nívód, ember...

2019. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igaz nem volt fontos h import. De neked is lehetne valami nívód kedves 8 as mert te meg nem arra válaszolsz amit kérdeztem, csak osztod az eszet a saját tudásod alapján. Honnan veszed hogy nincs kennelnév?

Ha már ennyire részletesen be kell mutatkozni akkor azt is elárulom hogy túl vagyunk a tenyész szemlén és 1-2 kiállításon is ahol eddig csak 2.-3. Helyen végzett na de valakik szerint ez megint olyan információ ami lényegtelen úgy mint hogy import.

Ahogy hallottam Magyarországon vannak olyan nagynevű tenyésztők akik felvásárolnak almokat és a sajátjuk kent adjak tovább drágábban , külföldön legalább kötelező a DNS profil.

Tudom ezek után is lesz valaki aki engem akar hülyének beállítani de a kérdésre válaszolni nem tud.

Akik eddig válaszoltak a kérdésre köszönöm a többiek akik meg nem várhatnak meg egy napot hátha valaki más is kérdez valami hasonlót és atmasolhatjak az ide bemásolt sablon válaszukat, aztan egymás f..szat cibálva egyetérteni.

2019. dec. 25. 21:06
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja és meg egyszer elmondom nincs kifejezetten tenyésztési szándékom. Van olyan állásom amiből vígan megélek.

Nem szándékozok 2 kutyanál többet tartani nem úgy mint azok akik “tenyésztők” 15-20 kutyával aztan a kennelből ki sem jöhetnek ( en ki jártam azt utat míg meglett a saját kutyám így lehet többet láttam mint kellett volna)

2019. dec. 25. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!