Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lassabban jön ki az...

A kutyám lassabban jön ki az ólból. Ez jelenthet rosszat?

Figyelt kérdés

Szereti az ólat és az elmúlt két este hidegebb is van, mint az előző napokban, viszont nagyon hiperaktív kutya és ha nyitom az ajtót, már száguldozik felém. Na ez az elmúlt két este nem így van. Játszottunk. Utána 7 óra körül megkapta a vacsoráját, elvonult aludni és én még voltam kint az udvaron utána is, de a kutya sehol.. Meg is ijedtem, hogy hol van, mert ugye mindig rohan felém, szóltam neki és az ólból jött ki, akkor pörgött, de aztán mikor látta, hogy indulok befelé a házba ment is vissza. Többször is raneztem még éjjel is, amit amúgy nem szoktam, de most aggódok, de ha csak rápillantok nem is foglalkozik velem, ha látja hogy nem akarok kimenni, csak ha kimegyek akkor jön ki. Mondjuk lehet elege van belőlem és hagynom kéne aludni:D

Minden apróságot képes vagyok túlparázni. Főleg, amikor ünnepek vannak és nehéz dokit találni.

Étvágya az van, a kedve is jónak tűnik, csak ennyi, hogy sokat van az ólban. Azt nem gondolom, hogy nagyon fázna. Nagytestű keverék, nem ez az első tele, és idén is voltak már mínuszok is, szeret kint lenni, az ólat is inkabb csak éjszaka használja.

De ha eszik, iszik, pisil, kakil és jó a kedve akkor ugye kicsi az esély betegségre?

Tegnapelőtt az udvaron megevett valami macskakakit. Meg játék közben a sarkát lehorzsolta a járdán pár napja és arra fujok neki minden nap egy kis sebfertőtleítőt. Elofordulhat, hogy nyalt le belőle. Csak azért írom előzménynek, hogy ezek okozhatnak-e gondot?


2019. dec. 26. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha több napig a szokottól eltérő a viselkedése egy orvoslátogatás belefér szerintem.

Jó hogy ilyen felelősen aggódsz érte, és figyeled a jelzéseit, nem csak kidobod az udvarra oszt jóvanazott :)

2019. dec. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megszokottol eltero viselkedes into jel.

Sajnos az orvosok manapsag nem igazsn ertenek hozza. Siman hagytak meghalni az elozo kutyam rakban. Mind leirta, h egeszseges, mar 2 eves koratol ott volt rajta a pup.

2019. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!