Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá?

Hogyan szoktassam rá?

Figyelt kérdés
Imádom szeretem a kiskutyám, imádtam vele aludni amíg a melkasomnal aludt, de már 3 hónapja egyre kenyelmetlenebbuk alszunk de akkor sem menne az ágyába. Folyton a lábam ak alszik,neki dől. Miért csinálja ezt?
2019. dec. 27. 21:35
 1/5 anonim válasza:
56%
Nagyon szeret téged, vigyáz rád
2019. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A testi közelsegre szoktattad
2019. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Következetesség.

Nem engeded fel az ágyra többet, semmilyen esetben sem. Nem lesz könnyű, mert túlzásba vitted a kényeztetést. De ki kell tartani.

2019. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért alszik ott, mert odaszoktattad, és mert ott kényelmes és biztonságos neki.


César Millánnak a műsorában volt egy ilyen rész 😃

Raktak be kamerákat is a szobába.


És hát azt hitték sikerült. Elaludtak, lent volt a kutya, felkeltek, lent volt. Tök megdicsérték,meg örültek,hogy működik a tanítás. Aztán nézték vissza a képeket, és vettél észre a turpisságot 😃 éjszaka felmászott, ottaludt, hajnalban meg lement a helyére 😃😃


Nem egyszerű dolog, fogalmam sincs mármilyen módszerrel tanították meg. De nyilván kell a negatív megerősítés és a pozitív megerősítés is.

Oldalba kell rúgni ha felmegy. Az a legkellemetlenebb a kutyákbak. Nyugodtan lehet jó nagyot, hogy nyekkenken. Magasan van a fájdalomküszöbük,ne félj, hogy fáj neki.

Pozitív megerősítés pedig, hogy helyére szoktatod jutalmazással.

2019. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az en kutyam is mindig oda fekudt, ahova epp a labamaf akartam tenni az agyon..

Nyaron, 16 egyutt toltott ev utan itt hagyott. Mostmar az sem zavarna, ha meg sen tudnek tole mozdulni.

2019. dec. 31. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!