Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg lehet tanítani a kutyát,...

Meg lehet tanítani a kutyát, hogy csak az én kezemből fogadjon el ételt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze. De nem 2 nap lesz.
2019. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze arra számítottam hogy idő lesz:) és milyen gyakorlattal, vagy folyamattal tudnám neki megtanítani?
2019. dec. 29. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem. Meg lehet rà tanìtani, hogy ne fogadjon el ètelt akàrkitől. Ha viszont valaki èrt az etològiàhoz, ès van tapasztalata, akkor percek alatt ràveszi az àllatot, hogy megtegye, akkor is, ha te èvekig gyakoroltad vele, hogy ne tegye.
2019. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért rossz,mert ha netán veled történik vmi,vagy elutaznál esetleg a kutyát nem tudod magaddal vinni. Akkor szerencsétlen kutya napokig éhezni fog,mert mástól nem fogja a kaját elfogadni.


Igazából az én kutyámat nem kellett tanítani csupán megszokta én adok neki kaját más nem. Mikor volt olyan,hogy később értem haza és anyu tette le neki a kaját nem evett,haza értem letettem én,rögtön befalta. Ha elutaztam pár napra akkor is első 2 nap nem akart enni,3ad nap evett csak,de keveset,akkor evett inkább mikor haza értem. Kutyapanzióban volt 5 napot idén,első nap nem akart enni,második nap már szerencsére gond nélkül ment minden.


Szóval szerintem ez nem túl jó dolog.

Megtaníthatóak,idő és gyakorlás kérdése,na meg hogy tényleg csak te add a kaját.


De mint írtam és vmi oknál fogva te nem tudod etetni akkor a kutya éheztetni fogja magát,mert rád vár és mástól nem fogadja el az ételt

2019. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jó ötlet, mert bármi adódhat, amikor nem tudod etetni átmenetileg.
2019. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván meg lehet de minek tanítana ekkora hülyeséget bárki is a kutyának? Mihez kezdesz ha kórházba kerülsz vagy elutazol? Addig a kutya majd éhezik mert a gazdinak ilyen indokolatlan heppjei vannak? Jófej vagy.
2019. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit átfogalmazom. Idegenek kezéből ne fogadjon el ételt
2019. dec. 30. 03:06
 8/8 anonim válasza:
Én támogatom az ötletet, hogy ne fogadjon el mástól kaját, és a talált élelmet se fogyassza el. Miért? Mert egyre több esetről hallani, hogy megmérgezték a kutyát. Ha megtanítod elutasítani, akkor ez elkerűlhető. Javaslat: Kutya suli, vagy internet, ha nem vagy kezdő kutyás.
2020. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!