Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatnám rá a...

Hogyan szoktathatnám rá a kiskutyámat a kutyakosárra?

Figyelt kérdés
Bár most még meleg van, így nappal gyakran alszik a hidegebb kövön (ami érthető), de este mindig a szőnyegre húzódik. Neki is és nekem is kényelmesebb lenne ha a kis kosárjában aludna. (főleg télen) A gond az, hogy belerakom, ott vagyok mellette míg elalszik (mert másképp nem marad meg benn), aztán ha felébred mondjuk egy óra múlva már mászik is ki belőle.
2010. júl. 20. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg,ha az ágyad mellé tennéd?
2010. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan nem kosár van, de a probléma ugyanez, bár én már megbékéltem vele. Napközben a nyitott ablak alatt alszik (parkette van a szobában), estére behúzódik az ágy alá, ott picivel biztos melegebb van. Én szinte biztos vagyok benne, h télen, vagy ha jön a hűvösebb idő, az ágyukban fognak aludni :)
2010. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a helyedre parancs, és a helyén jutalmazás volt a megoldás, illetve az, hogyha kapott valamit (nagy csontot, rágókát, ilyesmiket) akkor azt mindig a helyén adtam oda. Illetve amikor rosszalkodott, mindig a helyére zavartam, és akkor nem kapott büntit. Hamar megtanulta, hogyha a helyére megy egy rászólás után, akkor nem kap ki, és hogy ott sosem háborgatják.
2010. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eleinte nekem sem feküdtek a helyükre a kutyáim, hanem a padlóra, de engem nem igazán zavart. nem kényszerítettem őket oda, télen úgyis mindig ott fekszenek. most melegben csak akkor, amikor hűvösebb van. ebből nem kell olyan nagy gondot csinálni..
2010. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!