Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 100g kutya táp hány maréknyi...

100g kutya táp hány maréknyi körülbelül?

Figyelt kérdés

Nem jó a konyha mérlegünk és meg szeretném tudni hogy 100 g táp hány marék körülbelül?

Acana a táp fajtája



2019. dec. 30. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kérj a szomszédtól mérleget.
2019. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Van otthon valami kis zacsis termék? Mondjuk 90grammos táblacsoki, vagy 100 grammos gumicukor, ilyesmire gondolok. Készíts homemade mérleget. Állíts élére egy könyvet, annak a tetejére fektess egy spatulát. Ez lesz a mérleged. Egyik oldalára tedd a biztosan 100 grammos dolgot, a másik oldalra pedig zacsiban a tápot. Kezd körülbelül egy erősebb maréknyi adaggal, kb akkora lesz a 100 gramm. Ha nem esik le, akkor jó vagy. Ha leesik korrigáld a mennyiséget.
2019. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem kb 2 marék. Apró szemű tápnál.
2019. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
markolássz át egy egész zsákot és számold ki!
2019. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szinte minden háztartásban van olyan mérőpohár, amin grammos jelzés is van. Nálatok? Ha nincs, akkor kérj kölcsön mérleget a szomszédtól. Vagy ha nem életedben először mérsz tápot, akkor az sem gond, ha most csak úgy "szemre" méred.
2019. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Attól is függ, mekkora a kezed. Az én kezem meglehetősen kicsi, nálam közepes szemű tápból (N&D) kb. négy marok 100 gramm.
2019. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Na ezért van az, hogy egyszer kimértem az adagját mérleggel és kerestem hozzá egy műanyag poharat amibe pont annyi fér. Azóta csak azt telemerítem és már mehet is a tálba. Javaslom neked is, hogy ha beállt az adagja és a táp is akkor vessetek be egy ilyen valamit, utána már meg is dögölhet a mérleg, a kutya pontosan kapja az adagot. :D
2019. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Ez a táptól is függ.
2019. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Mekkora a markod? :D
2019. dec. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!