Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyat külön kizarni...

Kiskutyat külön kizarni éjjelre a hálószobából nem kegyetlenség?

Figyelt kérdés

Jövő héten hozunk haza egy menhelyi kölyköt.

Napkozben bejarhatna bárhova de éjjelre a hálószobából kizarnank.

Nem lesz neki így rossz?



2019. dec. 31. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Nektek lesz rossz, míg megszokja... De tartsatok ki! Legyetek következetesek!


Legyen neki egy biztonságos kuckója, ahol aludhat

2019. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%
De nagyon rossz lesz. Az én szüleim ezt megcsinálták egy kiskutyával, aki egész éjjel sikított a magánytól hetekig, és meg is zakkant, harapós kutya lett belőle. Amíg kicsi, testközelben kell lennie, ugyanúgy tönkremennek az idegei, ha éjjel szeparáljátok, ahogy egy szüleitől elvett kisgyerek is kikészül, mikor az idegenben éjjel magára hagyják.
2020. jan. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk a hálószoba és a gyerekszoba és a fürdő napközben is tabu. A nappaliba, előszobába bejöhet, a nappaliban van is egy felhelye, most is tök nyugisan ott fekszik, nem zabarja a durrogás sem.
2020. jan. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%

Én azt vallom, hogy egy házi kedvenccel nem szabad kivételt tenni.

Ha nem akarod hogy az étkező asztalra, konyhapultra felugorjon, meztelenül lásson benneteket, bizonyos dolgokból kizárjátok akkor talán nem is akarjátok igazán ezt az egészet.


Én a kezdetektől fogva vittem mindenhova a kutyát akár a hónom alatt is, ezzel készítettem föl az új dolgokra, a pár éves autót nem sajnálva utazik a mai napig velem az állat, persze ez a családtagoknak túlzás, mondván a beltér megy emiatt tönkre, de míg vigyázok mindenre addig nem érdekel.


Egy kutyával többet kell foglalkozni mint pl macskával, akkor számít jónak egy ember és kutya kapcsolata, amikor még pont annyit engedsz neki ami számára nem kirekesztés, de nem lépi túl a pofátlanságot, rá kell érezni az egyensúlyra.

2020. jan. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Idővel bejohetne éjjelre is a szobába de míg nem 100%osan szobatiszta addig nem szeretném, hogy reggelre az ágynemű kakis pisis legyen.

Remélem ezzel nem okozok neki törést ha így kezdjük az elejétől.

Sokaknak max az előszobába mehet be a kutya ezért gondolom, hogy megoldhato lenne.

2020. jan. 1. 00:26
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
A kutya okos állat. Azt viszont nem fogja megérteni, hogy ha nappal bemehet a hálóba, éjjel miért nem.
2020. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor csak onnantól legyen bejárása a hálóba, ha már szobatiszta?
2020. jan. 1. 00:29
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2020. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
Vegyetek neki inkább szoba kennelt. A szoba tisztaságot is hamarabb megtanulja
2020. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek megy a hasznos, írjatok még ha van ötlet
2020. jan. 1. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!