Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutyatáp mennyire jó egy...

Ez a kutyatáp mennyire jó egy kölyöknek?

Figyelt kérdés

[link]



Már teljesen megzavarodtam, hogy mi jó és mi nem... kell e bele kukorica vagy amiatt felejtős vagy magas e a fehérje benne vagy kevés...



Ha nem jó mutatnál olyat ami jó ?



4 hónapos kistestű kuty


2020. jan. 1. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó.
2020. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az összetevői alapján nem rossz, mindig, ami az első helyen van a listába, az van a legnagyobb mennyiségben a tápban így én kerülöm azokat, amelyek első helyén valamilyen gabona, vagy krumpli van. Illetve az is felejtős, amiben mesterséges színezék van.

Ez a táp, bár nem ismerem, nem tűnik rossznak, árban sem.

2020. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
2-es vagyok, a fehérje taralom 30% körül minden kutyának jó, DE vannak magasabb fehérjetartalmú tápok, amik viszont nem tesznek jót egyes kutyák emésztésének. Ez teljesen kutya-, meg aktivitásfüggő is.
2020. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Brit care, Brit premium, Wolf of wilderness tápok még kimondottan jók, hasonló árkategória(kicsit magasabb).
2020. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak a nyerskosztot ajanlom. Akkor nem lesz fogkove,izuletfajdalma,izomgyengesege,immingyengesege stb


A mi kutyaink igazi hust,halat ,zoldseget es csontot kapnak nyersen mindig. Szep egeszsegesen fejlodnek. A megfazasbol is ezzel az etrenddel gyogyulnak meg 1-2 nap alatt.


Gabonat nem adu k kutyaknak. Elromlik a foga tole,emesztheretlen,haszontalan,nem taplal. Tonkreteszi az immunrendszert.

2020. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A mi kutyaink igazi hust,halat ,zoldseget es csontot kapnak nyersen mindig. Szep egeszsegesen fejlodnek. A megfazasbol is ezzel az etrenddel gyogyulnak meg 1-2 nap alatt."


Az én kutyáim meg tápot esznek sosem voltak még csak megfázva sem, pedig kinti kutyák és boxerek (persze télen bejárásuk van a kazánházba).

Egy normális tápban pedig nincs gabona!

2020. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!