Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó séta útvonalakat...

Tudtok jó séta útvonalakat ajánlani?

Figyelt kérdés
Így, hogy kicsit jobb az idő, szeretném elvinni a kutyámat egy nagy sétára, erdőbe. Városi gyerek vagyok, és egyedül mennék, szóval ha tudtok olyan helyet, ahol biztonságosan sétálhatunk, megosztanátok velem? Elengedni semmiképp nem szeretném.
2020. jan. 1. 15:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát elindulsz itt a Damjanich utcán, a strandbüfébe beengednek kutyával is, ott megiszol két féldeci kóser szilvát, aztán a vasútállomáson a bódénál is megállhatsz, ott nincs kóser szilva, de egy pár fröccsöt, vagy leót leguríthatsz, aztán visszafelé megint a strandbüfé...
2020. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem kocsmatúrára gondoltam de azért köszi.
2020. jan. 1. 15:47
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Turistaútvonalaknak nézz utána a környékeden:

[link]


Annyi dolgod van, hogy mész az úton és követed a felfestett jelzést. Viszont erdős területre, mezőre inkább társasággal menj, mert semmi nem garantálja a biztonságodat.

2020. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Azt azért elárulhatnád, hogy az ország melyik részében 🙄🙄🙄
2020. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Az országban. Budapesti vagyok amúgy, de szívesen kocsikázunk ha messzebb van.
2020. jan. 1. 15:59
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Normafa, Farkaserdő Káposztásmegyeren, Gödöllőn az Erzsébet park és a nordic walking pálya, a hév ott áll meg közel, Óbudán is van egy jó tanösvény, szép a kilátás is.
2020. jan. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy merre laktok. 12. kerület Városmajor, park+futtató, Kissvábhegy erdős rész.
2020. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
77%
A Hármashatár-hegyen a panoráma kör. A Fenyőgyöngye étteremtől indul és kb. 9km az erdőben. Az emelkedők nem durvák csak eső után kicsit csúsznak. Végig túristajelzések vannak.
2020. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%

Van egy program telefonra, én ezzel szoktam sétautakat keresni: [link]

Ingyenes, van Androidra és Iphonera is, és offline is használható.

2020. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 1. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!