Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik disney nevet adnátok a...

Melyik disney nevet adnátok a kutyusotoknak, az alábbiak közül? Merida;Elsa;Aurora; Gizelle vagy pedi Mavis?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy szuka kutyusom, és a nevét illetően elakadtam! Disney mániás vagyok, szóvaaaal más nevek nem is jöhetnek szóba!

Előre is köszönöm a segítséget,


2020. jan. 1. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Merida
2020. jan. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Merida vagy Elsa.
2020. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem is ezek állnak az első helyen, köszi 😁
2020. jan. 1. 18:40
 4/18 anonim válasza:
31%

Egyiket sem, mivel egyik sem kutyanév volt a Disney-ben.

Miért nem inkább Perdi, vagy Pongó, Suzi, Tekergő, Plutó..stb. amik valójában tükrözik, hogy kutyáról van szó.

2020. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mert nem ezek a kedvenc disney karaktereim, nem ragaszkodok a kutya nevekhez, a mostani kutyámnak is ember neve van.
2020. jan. 1. 18:53
 6/18 A kérdező kommentje:
És amúgy írtam hogy más nevek szóba sem jöhetnek. 😁
2020. jan. 1. 18:54
 7/18 anonim válasza:
23%

"És amúgy írtam hogy más nevek szóba sem jöhetnek. 😁"


Nem lehetsz nagy Disney-rajongó, ha fingod sincs a régi Disney-mesékről. Amiket írtam neveket, azok MIND Disney-meséből valók.

2020. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Elsa. Rövid, jól megtanulható, jól érthető. A többi hosszú és kacifántos szerintem kutyanévnek.
2020. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Aurora, Gizelle, Mavis ami tetszik.
2020. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

#7es


"Nem lehetsz nagy Disney-rajongó, ha fingod sincs a régi Disney-mesékről. Amiket írtam neveket, azok MIND Disney-meséből valók"


Okoska!

Nem nibdta senki sem, hogy amiket te mondtál, azok nem Disney nevek. Arról van szó, hogy a kérdező felsorolt 5 olyan nevet, ami közül választani kell. Írta is, hogy más szóba sem jöhet. Csak nem olyan nehéz ezt felfogni.


Amúgy nekem a Merida és a Mavis tetszik.

2020. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!