Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olvastam hogy pár éve voltak...

Olvastam hogy pár éve voltak perek az USA-ban a Taste of the Wild termékeivel kapcsolatban. Érdemes még ma is elkerülni a márkát?

Figyelt kérdés
2020. jan. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Csak az USÁt és Kanadát érintette. De én nem támogatom a pénzemmel, a bizalmamat maximálisan elásta :/
2020. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Sok más táp esetében is voltak botrányok és visszavonások. A Taste of the wild még egy aránylag jó márka.
2020. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Európát nem érintette mivel szigorúbban ellenőriznek, mint USA-ban. Nem emiatt érdemes kerülni, mert amúgy nem rossz táp, hanem az ára miatt. Túlhájpolt a márka az összetételéhez képest amit megadni se képesek rendesen, van benne kb. 30% hús. Aztán annyiba kerül, mint az 50% hústartalmú tápok. Régen a Barfosok erre voltak megőrülve, pedig akkor is ilyen középszerű valami volt az egész, nem tudom minek ajnározták akkoriban is. Ma már lecsengett márka lett kutyás körökben.
2023. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!