Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mosonmagyaróvár kutyamosó?

Mosonmagyaróvár kutyamosó?

Figyelt kérdés

Mosonmagyaróváron van a Wash & vau.

Az hogy működik.

Napközben belehet menni csak úgy és este hanytol kell online bejelentkezni?

Mert néztem a konyamoso.hu oldalon, és az esti kutyamosásnál nem találta Mosonmagyaróvárt.


Valami aki jár oda, elmagyarazná hogy megy?


2020. jan. 1. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Tel: 06 30 246 5673

2020. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Azt ugye tudod, hogy tél van, esti mínuszokkal?

Ilyenkor normális ember nem fürdeti a kutyáját, kivéve, ha belehenteredett dögbe, vagy kakába.

Nem elég ha bent megszárítod, mert lemosod a bőre-szőre téli zsíros védelmét, plusz az átmelegedett kutyát kiviszed a hidegre, borítékolható egy tüdőgyulladás.

2020. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm!

Második : tudom, tisztában vagyok vele, csak a legvégső esetben szeretném oda vinni.

Csak valamitől nagyon bolhás lett, 2 bolhanyakörv is van rajta plusz doki adott cseppet. De kivakarta az oldalát.

2020. jan. 1. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Biztos, hogy az bolha? Látod őket?

Ha igen, akkor szedd le az összes cuccot róla és amikor már a doki cseppje is lejárt, akkor tegyél rá Forestó nyakörvet, azzal nem lehet bolhás és 8 hónapig hatásos kullancs ellen is.

Ha nem látod a bolhát, csak gondolod, akkor lehet rühes, gombás, de lehet vitaminhiánya is.

Minden jót kívánok mindkettőtöknek!

2020. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!