Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van rám szállva a kutyám?

Miért van rám szállva a kutyám?

Figyelt kérdés

Családi kutya. Kis Yorki Törpe tacsi keverék. Gyakoerlatilag csak velem akar játszani.

Ha leülök az ágyra egyből ott van. Simizni nem nagyon tudom mert elkezdi játékosan harapdálni a kezem vagy nyalogatni. Ha eldugom a akkor keresi. (Kézmosás után is)

Ha felállok pl a fotelből akkor már fenn a segge és mosog , ugat, hiv játékra. A játék abból áll hogy az előbb leirtak szerint a kezem keresi.

A család többi tagjával sem elutasító de én vagyok a mindene. Sokszor zavar pl. ha telóznák vagy tévéznék vagy pihennék. Érdekes mód éjszaka békén hagy , a párom fejénél alszik.

Le tudnám szoktatni valahogyan erről a túlzott rajongásról?


2020. jan. 2. 21:23
 1/4 anonim válasza:
89%
Szeret . Bizik benned . Majd alábbhagy
2020. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Imád téged.:)

Gondolom kölyök, vagy még fiatal. Ahogy halad a korral, egyre kevésbé lesz játékos, de mindig te leszel neki az Isten.

Van neki valami plüsse, vagy gumijátéka, amit nyomkodhat?

Nem a sípolósra gondolok, mert az borzalom.

2020. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1 éves -Pár hónapja kezdett rászokni. Hiába vettünk neki bármit,nem érdekli. Csak a kezem :)
2020. jan. 2. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

#3

Akkor a kezedbe véve a plüst, vagy akármit, próbálj játszani vele. A játékot is tanulni kell!:) Az sem árt, hogyha esetleg izzad a kezed, beletörlöd a játékába.

2020. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!