Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is éreztetek hasonlót...

Ti is éreztetek hasonlót kölyöknél?

Figyelt kérdés
Picit el vagyok keseredve, mert 3 hónapos kiskutyámmal csak abból áll ki a nap, hogy mindenre Nem-et kell mondani. Szerintem lassan azt hiszi, hogy az a neve. Nagyon bénának érzem magam. Azt hiszem, hogy utál engem.
2020. jan. 3. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első év brutál volt de ha ez vígasztal akkor most egy álomkutyám van.
2020. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy érzek, 3,5 hónapos most a kutyám. És azt mondják hogy még csak rosszabb lesz a kamaszkorral :,)
2020. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon imádtam. Minden nap elmondtam neki, hogy szerencséje hogy ennyire aranyos különben.... :D

Ha megszidtam rám se nézett rágcsált tovább mintha ott se lettem volna.

Aztán majd 7-8 hónapos kora körül kezdheted előről :D

2020. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül :)
2020. jan. 3. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt ilyen, de biztosan személyiség függő is. Enyémet koravénnek mondják a többiek :D 3 hónaposan került hozzám, sosem rágott meg semmit, sétánál is egyből behívható volt, nem rohant oda más kutyákhoz. Konkrétan 4 hónapos korára mindent tudott. Szobatiszta lett 6 hónapos korára. Egyetlen dolog, amit tiltanom kellett neki, az a galambok kergetése :D

Most lesz 9 hónapos, azóta sem változott semmit. A kölykök között mindig ő a legkomolyabb. :) de a többi kiskutyát elnézve ők is gyakran hallják a Nem szót :D ne aggódj :)

2020. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én mindig az elejét viseltem nehezen míg nem volt szobatiszta. Meg mikor eleinte sírt éjjel.
2020. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!