Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német vizsláról személyes...

Német vizsláról személyes tapasztalatokat tudnátok írni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 4. 19:41
 1/3 kecskelolxdlol válasza:
Rendkívül hűséges, neken volt 1 egyébként, nállam nagyon sokat élt, azt ette mindig amit én is általában, főzött farhátot imádta, 24 évesen halt meg, álmában, azt mondták, csak véglegyengült, de már öreg volt nagyon éve volt ez kb. Amikor édesapám meghalt, akivel jóba volt, utánnam ő volt a kedvence, ls amikir mentem a temetésére, nem (nem hordtam pórázon, ha nem kellet, egyszer csak amikor gyalogoltunk temetőhöz kb 2 kmrre volt elszökött én kerestem nővérem pedig mebt a temetésre vissza, hogy megjöttünk, és amikor ő idaért, hívott, hogy ott vaj a temetőben, ls ott vonyított apa sírjánál.....
2020. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Munkakutyának szorgalmas és tehetséges.
2020. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyszóval: energiabomba. Futtatni, sétáltatni, játszani MUSZÁJ vele. Tanítani kölyök kortól kezdve, hogy ne nőjön a fejedre. Azt gondolnád, hogy majd leviszed minden nap, többször órákra, de nem fogod tudni ezt mindig megtenni. ezért lakásba egyáltalán nem ajánlatos, de kerti dísznek sem. Intelligens kutya, megfelelő társ a természetjáráshoz pl.
2020. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!