Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaraztappal vagy konzervvel...

Szaraztappal vagy konzervvel etessem a kutyám?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szárazzal vagy szárazzal és néha bekeversz egy kis konzervet. Csak konzervvel ne mert annak nagy része víz, kevés hasznosítható anyag van benne, a jó minőségű konzerv drága ráadásul ha nem rág a sok konzervtől tönkremehet a foga. Persze tápból is a jó minőségűt
2020. jan. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Csak konzervvel ne, kiegészíteni lehet vele a tápot, csak akkor kalkuláld át a javasolt adagot, mert az csak arra vonatkozik, ha csak azzal eteted.
2020. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Első, az én kutyám soha életében egy szem száraz tápot nem rágott meg. Szóval hagyjuk ezt a tönkremegy a foga dolgot. A kutyák max a csonton rágódnak, még a húst is csak tépik és nyelik.

Egyébként vegyesen. A fent említett probléma miatt(nem rágja meg a tápot) kezdtem el adagolni rá konzervet és pici vizet, hogy szaftosabb legyen, jobban csússzon, mert sokszor fuldoklott, amikor csak nyelni próbálta. Sima vizzel nem tetszett neki, így kis konzervvel beízesítem, így pedig tökéletes és nagyon jó az illata.

2020. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezzel is, azzal is:)

en 3 nap tap, aztan 3 nap konzerv(mert addig tart egy nagy) :)

vasarnap meg farhatat rizzsel:)

jol taplalt, egeszseges es kiegyensulyozott a kutyam:)

2020. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!