Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni? Kutyanaplót...

Tudnátok segíteni? Kutyanaplót szeretnek irni ötletek re lenne szükségem. Többi lent.

Figyelt kérdés
Az aki ezt undirítónak vagy barimsagnak vagy barmi negativ dolognak tartja kerem most lepjen ki ebből a kerdésből, ez az én dolgomat is és a sajátját is megkönnyebíti. Lényegre lépve szeretnek a kutyam növekedésevel fejlődésevel eletevel es igazábol a kutyammal kapcsolatban barmiről egy kutya naplót vezetni , szóval ha lenne valami ötletetek hogy mivel kapcsolatban lehetne irni akkor sokat tudnátok segíteni. Nyilván én is gondolkodtam mar és eleg sokat össze is szedtem de erdekelne meg több ember ötlete, gondolata.

#Kutyanaplo
2020. jan. 5. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek kreatívoskodni. Szóval tuti olyat csinálnék, hogy mindegy egyes közös túrán készítenék képet, akár a helyről vagy a kutyáról vagy kettőnkről. Akár gyűjthetsz a túra során növenyt amit lepréselsz. És ezeket szepen elhelyezni a naplóba. Felírnám a helyszínt és nagy vonalakban, hogy mi történt, mennyire tetszett. Ezt bármilyen peogramnál meg lehet csinálni.

Olyat is lehetne, hogy amíg növekedésben van mindne hónapban egy ugyan úgy beállított képet készítesz és ezeket egymás utan beragasztod. Alá a kora és súlya. De én főleg az élményekre és képekre mennék rá, azt biztosan elvezetes lesz jópár év utan is visszaolvasni.

2020. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es nagyon szépen köszönöm én is gondoltam ilyenre de a preselt levelek pl nagyon tetszettek bisztos kipróbalom de azert meg jöhetnek ötletek ezzel nem telik meg be egy kis könyv😉🤣
2020. jan. 5. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Korát, súlyát, sétákat, tréningeket vezetném benne, plusz mikor mit evett, mikor oltottam, ha ivaros szuka, akkor hogy mikor tüzelt, élősködők elleni védelmet és féreghajtást mikor kapott, plusz az élmények, képek, trükkök amiket tud stb.
2020. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl milyen trükköket tud és mindegyikről fotót csinálni.


Meg ha kiesnek a fogai azokat is összegyűjtheted.


Kutyás események még amik jók lehetnek.


Esetleg kutya barátok gyűjtése.


Ha nyírni kell a szőrét akkor a stílus mikor milyen nyírást kap.


Ennyi jutott eszembe

2020. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam ilyesmi, 10 évesen kaptam a kutyust és mindent feljegyeztem róla. Még azt is, hogy egy nap a séták során mikor kakilt. Meg a kutya barátairól amit tudtam(pl: Manó-4 éves yorki kan, Lili-6 éves foltos bichon szuka stb). A végére több, mint 100 kutya összegyűlt. Mindig feljegyeztem az oltásokat, bolha-féregirtó szereket, milyet mikor kapott, így hasznos volt, mert tudtam, hogy következőnek mikor mit kell adnom. Azt is felírtam, hogy mennyit hagyott meg a vacsijából stb. plusz egy félénk mentett kutyus volt, így a fejlődését is feljegyeztem, utólag ijesztően félős volt. És persze feljegyeztem, hogy 10 évesen 10 perc alatt pusztította el a 10 centis bőr rágócsontot:D
2020. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönóm az edigieket.
2020. jan. 6. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!