Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt aki nem ivartalanítatt...

Van itt aki nem ivartalanítatta a kutyáját? Miért nem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hittem jó móka lenne kiskutyázni és hogy nem fognak kilométeres körzetből is rohanni hozzá a kan kutyák ha nem szeretném
2020. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kan kutyámat nem akartam, mondvan minek, úgysem megy a szukák után. Aztán pár éve betegség miatt sűrűn kellett állatorvoshoz járnunk és pár nap alatt 3 10év feletti kannál diagnosztizáltak heredaganatot amíg ott voltunk. Ahogy felépült a kutya már foglaltam is időpontot ivartalanításra.
2020. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kan tk-es kutya tobbszoros vilagbajnok szuloktol. Viszem kiallitasra,versenyekre es a vervonalat tovabb akarom vinni. Nem a penz miatt.
2020. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A környéken nincs szuka, sosem szökött, sosem volt gond. 14 éves ivaros kan.
2020. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Uccso vagyok. Az ivartalan kutya nem olyan izmos,nem oyan lobbanekony hazorzo,nem olyan az immunrendszere. Nem fejlodik ugy az itomzata. Ezert nem ivartalanittatom. En le tidtam hivni tuzelo szukaro az elozo kutyam is. Pedig az nagon agressziv dominans eroszakcsomag volt.
2020. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

10+ éves szuka kutyát már nem merem kitenni a műtétnek, soha nem volt kölyke.

De a másikat 8 hónaposan vittem műteni, örülök, hogy le lett akkor tudva.

2020. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert a kanoknál szerintem az egészségügyi hátrányok száma magasabb, mint az előnyöké. Emellett törzskönyves, jó vérvonalú kutya, akit szeretnék kiállításra vinni és sportolni is vele, illetve vagyok annyira felelős ember, hogy meg tudom akadályozni a felesleges szaporulat létrejöttét.
2020. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szukáim ivartalanok (beszökdöső kanok miatt). A kanom most 7 hós, munkavonalú német vizsla. Ha menne esetleg a szukák után, ő is ivartalanítva lesz fiatalabb korában, ha nem, akkor marad ivarosan, a tenyésztő szerint is kivételes kutya, akár tervezne vele almokat a jövőben.
2020. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ivartalaníttattam, mert már ivartalanítva került hozzám, ezért nekem ezzel már nem volt dolgom.
2020. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%
Mert én sem szeretném ha az enyéimet kivennék.
2020. jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!