Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy egészséges galamb ürüléke...

Egy egészséges galamb ürüléke áthat-e a kutyának?

Figyelt kérdés
Van két kacagó gerlém és a kutya néha meg szokta enni a bélsarukat.
2010. júl. 21. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
hát azt hiszem h a galamb ürülék mérgező úgyhogy sztem ne engedd h megegye
2010. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg kérdezhetem, hogy honnan tudod, hogy a Galamb ürülék mérgező?
2010. júl. 21. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Attól haltam meg már kétszer
2010. júl. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eszed is annyi lehet mint egy cigánynak :D
2010. júl. 21. 14:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem árt neki még nem muszáj megennie. Nem hiszem hogy nem tudod megoldani. Én nem simogatnék, szeretgetnék olyan kutyát aki előtte sz*r evett. Nekünk rendes galambjaink vannak, a fél kertet elfogalalja a ketrecük mégis meg tudom oldani hogy ne azt zabrálja a kutya.
2010. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
volt egy műsor a nationel-en a címe az volt h piszkos munkák és ott kellett egy város fő terét takaritani és mondták h mérgező és azért kell mindig jól feltakaritani(első voltam)
2010. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...(Utolsó írónak )

Am ne aggódj fel van minden takarítva de am szerinted 2 kacagó gerle az udvaron röpdös vagy mi? szerintem meg el férnek egy kalitkába és nem lesz semmi bajuk csak egy kérdés volt, hogy ki mit mondd erre h lesz-e baja a kutyának vagy nem!(Azelőttinek)

2010. júl. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!