Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakennel egy 10 hónapos...

Szobakennel egy 10 hónapos tacskónak?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos tacskó kiskutyám aki mindent megrág amíg nem vagyunk itthon. Általában az ágyát de már bútort is rágott meg. Most arra gondoltam egy szobakennel jó ötlet ennek a megfékezésére. Hogyan szoktassam bele úgy szeressen benne lenni? Vagy ha nem ez akkor mit csináljak, hogy ne rágjon szét semmit?


Válaszokat előre köszönöm!



2020. jan. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Drot tacsim van nekem be vált a szoba kenel aminek teteje is van.

Felállítottam a kenelt beraktam a takaróját nyitva hagytam hagy ismerkedjen vele bement magától és ott is aludt.

2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nem ilyen egyszerű a helyzet. Az elmúlt 2-3 hónapban mindennel próbálkoztam de annyira akaratos, hogy ezt nem tudom megtörni benne vagy csak pillanatnyilag.
2020. jan. 8. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

A tacskó kemény, makacs kutya. Ha ehhez kevés vagy, miért ilyen fajtát kellett választanod? Vagy ennyire nem vagy tudatos, hogy nem ismerted meg a fajtát választás előtt? Mit jelent az, hogy mindennel próbálkozol, de semmi sem hat? Nem mindennel kell próbálkozni, hanem egy dologgal, de azzal jól! Persze, hogy nem használ semmi, ha végül ráhagyod, ha nem tudsz helyesen kivitelezni technikákat!


Mennyire fárasztod le? Mennyire működnek az alap szabályok, mint behívás, séta, talált dolgok felevése, felpörgésből leállítás, stb?

Miért nem néztél magadtól utána a boxhoz szoktatásnak?

2020. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!