Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyetemre lehet kutyát vinni?

Egyetemre lehet kutyát vinni?

Figyelt kérdés

Van egy törpe tacskó kutyusom és majd ha egyetemre megyek szeretném vinni magammal.

Eddig úgy volt, hogy ki veszünk egy lakást és ott fogunk élni, de olvasgattam itt néhány kérdést, hogy elvileg az állatorvosi egyetemre(az a cél) a koliba lehet vinni kutyát ha a szobatársak beleegyeznek. Ez igaz?

Vihetem a kutyám ha beleegyeznek a szobatársaim?

A kutyusommal nincsen baj a jelenlegi sulimba is be szoktam vinni néha és nagyon jól viselkedik mindenkinek a kedvence.

Illetve ha a koliban lakhat velem a kutyus a suliba néha néha bejöhet az órákra vagy oda már nem?

Előre is nagyon szépen köszönök minden választ.


2020. jan. 8. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. jan. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Az ÁTE kolijában sem tartható kutya, benne van a házi rendjében.


Amúgy az egyetemre be lehet vinni.


Más egyetemekkel kapcsolatban azok szabályzatát kell megnézni.

2020. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

Suli és kolesz válogatja, de a legtöbb helyre NEM.

Sanszosabb, ha külön, egyszemélyes szobát bérelsz.


Amúgy nem fosol, hogy a többiek, részegen megkínozzák?

2020. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Fura, mert én is úgy tudtam, hogy az állatorvosi koleszban lehet állatot tartani, de most olvasom, hogy nem
2020. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ebből a kérdésből született meg az én kérdésem : https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9838957-ha-k..


Nem félek, hogy megkínozzák mivel vigyázok rá mint mindig.

Ez jó hír, hogy az órákra bejöhet velem :)

2020. jan. 8. 19:54
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Te egy igen szeretetteljes ember lehetsz ❤
2020. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
még csak az kéne
2020. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a házirenbe, hogy nem lehet de gyakorlatilag lehet tartani. Egyetemre is be lehet vinni a legtöbb helyre, pár előadó és a könyvtár az ahova nem lehet, illetve gyakorlatokra sem. De simaneg lehet kérni mást, hogy vigyázzon rá arra az x órára.
2020. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
83%
A tanárokat kell megkérdezni, bemehet-e veled arra az órára.
2020. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
Lakást vagy szobát sem szívesen adnak ki háziállatosnak. Én sem adtam ki olyannak, van macskám, ami jóval kevesebbet mozog, mint egy kutya, de tudom, mi károkat okoz a körmével a bútorokon meg a padlón. Az ajtófélfát is felkarmolta. Ha meg párszor odapisil a parkettra, beeszi magát, több százezerért lehet újracsiszoltatni. Ismerős kiadta a lakását egy törpenyulasnak, és a nyuszi olyan rágásokat csinált, hogy a bérlő szökve távozott a károk miatt, a javításuk a kaució többszörösét tették volna ki...
2020. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!