Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya ivartalanítás után?

Kan kutya ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
tegnap ivartalanították ki a fiu kutyám, es kapott gallért is. a doki azt mondta hordja a gallért 10 napig. de mar most alig bírja. folyton ugrál, le akarja venni, nyüszít, enni és inni alig bír, aludni szinte semmit nem aludt mert nemtudott gallérban. muszáj hordania? (a doki belso varrattal felszivodossal varrta neki össze a sebet)
2020. jan. 11. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Vedd le róla, és tartsd szemmel piszkálja e a sebét. Ha igen, akkor hordania kell... nálunk egyik kutyusunk nem is törődött a varrattal, viszont a másik folyamat nyaldosta.
2020. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenevedd róla bafki.
2020. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha felügyelet mellett van, vedd le róla,enni pedig gallér nélkül adj neki.


Ha dolgoztok vagy éjszaka van, muszáj rajta lennie,mert bánthatja a sebet. Akkor viheted vissza újra össze varrni és még jobban elhúzódik a gyógyulás.


Nem fog belehalni hidd el.

2020. jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, ha felügyelet van, akkor vedd le a francba. Ha egyedül van, akkor legyen rajta. A mi kan kutyánk olyan, hogy minden szart nyalogat magán, annyit mosakszik, mint egy macska. Ivartalanítás után itthon voltam vele pár napig, akkor mindig levettem, csak éjszakára adtam rá, mikor én sem láthatom mit csinál.


Ha még egyszer bármiért műteni kell, akkor tuti veszek neki olyat, amivel könnyebb mozognia. Nézd meg a képeket, van már több fajta, ami jobb, mint a "hagyományos". [link]

2020. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvosnál olyan műtét utáni ruhát is lehet kérni nem csak a gallért.
2020. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!