Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szteroid injekció után a...

Szteroid injekció után a kutyám nagyon rosszul van. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Idős kutya, kb 1 hete már elég nehézkesen eszik.

Most zihálva veszi a levegőt.

Nem volt előtte semmilyen különösebb baja, rendszeresen vittem orvoshoz minden aprósággal.

Az állatorvos ajánlotta ezeket az injekciókat, kapott hányáscsillapítót, meg valamilyen szteroidot. Volt, hogy kevesebb, habosat öklendezett. Orvos szerint a kora miatt. 17 éves a kutyám. Orvos mondta még, nem elképzelhetetlen, hogy meghalhat. Nem értettem miért mondja. Nagyon elkeserített.

Most nézek éjszakai ügyeleteket, ha kell indulok azonnal, ha találok. Ez az orvos ma csak 13:00-ig volt.

Budapesten biztosan van valaki.

Tegnap kapta az injekciót, azóta fokozatosan romlik az állapota. :(



2020. jan. 13. 01:51
 1/5 anonim válasza:
100%

"Orvos szerint a kora miatt. 17 éves a kutyám. Orvos mondta még, nem elképzelhetetlen, hogy meghalhat. Nem értettem miért mondja."


Azért mondta, hogy felkészítsen erre az esetre. 17 éves kutyus már idős, a legtöbb kutya nem él eddig, így is szép kort megélt. Lehet, hogy csak a szteroid és ha ki megy a hatása, jobban lesz.

2020. jan. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a kutyussal?
2020. jan. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Az injekciojaval maga az orvos nyirta ki a kutyad!!! Maskor ne engedd orvosnak. Az enyemet is kinyirtak es a bnomet is az or orvosok!!!!!
2020. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meghalt.

Feldolgozni ezt hogyan fogom tudni, nem tudom.

Rengeteg kutyát ismertem, de még egy ilyen szelíd, kedves, jóravaló kutyust nem találnék többet soha.

17 év, és rengeteg felejthetetlen élmény.

Ilyenkor elgondolkodik az ember, valóban mindent megtett, mindenben a legjobbat nyújtotta a kutyájának?

Nem akarok hibáztatni senkit, bár van egy érzésem, hogy az injekció felelős volt.

Mással is beszéltem, és ő mondta, lehetséges, nagyon felgyorsította a folyamatot.

Vigyázzatok nagyon a kutyusotokra, és maximális szeretetben éljetek vele együtt. Bár úgy szeretni őket, ahogyan ők tudnak, képtelenség. :(

Köszönöm a válaszokat.

2020. jan. 13. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Réazvétem,sajnálom...én is vesztettem már el kutyát 10,8,és 15 év után. A mostani 10 éves. Bele sem merek gondolni, mi lesz, ha ő is elmegy :(
2020. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!