Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan kiskutyának...

Létezik olyan kiskutyának való rágójáték amit nem tud apró darabokra szétrágni/szétszedni és szépen lassan elfogyasztani?

Figyelt kérdés

Egy egész repertoár van itthon, a gumitól a textilen át a fáig, de mindent szétrág, ami önmagában nem baj, de eszi is (nem mániákusan, de azért ami rágás közben a szájában maradt azt le-lenyeli).


Csontokat meg fogyasztható dolgokat egy-két naponta adok neki, de ez ugye nem elégíti ki minden rágási szükségletét, egész nap meg nem lehet jutalomcsonttal etetni mert egy kiskutyánál ami napi 70 grammot eszik egy 15-20 grammos pici jutalomcsont is értelmezhető mennyiség.


Vagy engedjem el, amit szétrág és megeszik belőle azt hadd egye, majd kijön?


3 hónapos corgi kiskutya.


2020. jan. 14. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, vagy nem jön ki és elpusztul.

Kong játekokat próbáltátok?

2020. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Marha hátsó combcsont. Kb nagyobb mint a kutya. Az életbe nem szedi szét,de nem vágja gajra a fogait. Amúgy mindent szét is fog szedni amit szét lehet szedni. Nő a foga, viszket, rág. Majd később abbahagyja.
2020. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a border colliemnak marha térdkalácsot adtam amikor kicsi volt. Három nap alatt nem jutott vele előre, de órákra lefoglalta. :D Ne hagyd hogy megegye ezeket a játékokat, mert könnyen megtörténhet, hogy nem fog kijönni belőle.
2020. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az enyém minden keményet szétrágott, de a teniszlabdát nem.

Talán a tiednél is beválik.

2020. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kong játékok
2020. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tömör gumijátékokat próbáltátok már?
2020. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kong
2020. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, berendeltem a Kong Puppy kollekciót:) Apámat pedig megkértem hogy főzzön ki neki valami marha térdet vagy valamit, meglátjuk mihez kezd vele.
2020. jan. 14. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy boka vastagsagu marha gerinccsont nem eleg neki ragcsalni???
2020. jan. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne főzzétek meg, mert kijön belőle a nedvességtartalom és nagyon száraz lesz a csont, akár törhet is, amit lenyelhet és komoly problémákat okozhat neki. A marhacsont akkor a legjobb, ha nyersen adjátok neki oda.
2020. jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!