Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám szája kicsit büdi,...

Kutyám szája kicsit büdi, próbáltam a fogát mosni, de nem engedi. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy...vidd el fogkő leszedésre vagy próbáld ki neki a Dentastixet.
2020. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez vicc? Ne mosd a kutya fogát. Kutya, nem ember, akinek friss mentolos a lehelete.
2020. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Pedig kell mosni a fogukat csak nyilvan fogkrém nélkül. Kérdező úgy is próbaltad, hogy egy darab gézt tekersz az ujjadra és azzal törlöd át? Nekem azt hagyja. De ha már kialalkult a fogkő, azt nem szedi le.
2020. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogkrémmel akartam.

Köszönöm, kipróbálom!!

2020. jan. 15. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Varf etetessel sose budos a kutyaink szaja. A nyerscsont leszedi a fogkovet is. (Napi 2x esznek)
2020. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor kap rágókát, pl Fressnappfban lehet kapni kb 250-300 Ft-ért szárított marhapata darabot, vagy egyéb rágópálcikákat, keményebb rágófalatokat, esetleg a sok bordázatú pl Pedigree Dentastickeket, de mi marha lábszár csontokat is szoktunk neki adni, ezeket rágva ledörzsöli a fogakról a 'koszt' és nem lesz büdös a kutya szája. vannak bordázott műanyag rágóka játékok is, azok is rágás közben tisztítják a fogakat. Sose mostuk a kutya fogait, múlt héten nézte állatorvos amikor oltásra vittük, és megdícsérte, hogy milyen szépek, fogkőmentesek a fogai, bólogatott amikor mondtam, hogy sokat rág rágókákat, az jó. Fogkefére még nem is gondoltam, úgyse hagyná, rühelli ha a szájába akarnánk nyúlni. Mondjuk néha veszk neki jópofa kis fogkefe alakú rágókát is, de azt is hamar megeszi :)
2022. okt. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!