Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire normális hogy egy...

Mennyire normális hogy egy kutya egy séta során 3x is ürít?

Figyelt kérdés

S ez még csak a reggeli séta, 15 percben. A többin is 1x vagy 2x kakil.

Amit kap napi 2x: Taste of the Wild Southwest Canyon Wild Boar, amibe szoktam darabolni kevés kígyóuborkát s teszek bele kb 20-30 grammnyi konzervek eledelt is.


Bichon Frise-ről van szó.


2020. jan. 15. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy az uborka a ludas a dologban..
2020. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De tényleg, miért teszel bele uborkát?
2020. jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy csak a tápot kapja.
2020. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A tápot magában csak akkor enné meg ha előtte 2 napig nem evett semmit.
2020. jan. 15. 12:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínű az uborkát és/vagy a konzervet nem emészti meg rendesen.

Elég csak a táp neki (ne hagyd válogatni).

2020. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Az en tunderemnek egy setanal 5 zacsi jon ossze mindig kb! Mi nyersoszton vagyunk . Amerika stafford.


Teljesen normalis a tobb adagban kijovvo vegtermek.

2020. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szokott alkalmanként kapni uborkát, de neki semmi baja tőle, nagyon szereti. Más kutya viszont lehet rá érzékeny.

Mennyi tápot és konzervet kap a javasolt adagoláshoz képest? Nem lehet, hogy többet kap, mint kellene? Ha én mást is keverek a száraztáphoz, akkor a száraztápból kevesebbet kap a javasolt adagnál. Milyen a széklet állaga?

2020. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálta egy időben. Aztán rájöttem hogy azért mert minden alkalom után kapott jutalom falatot. Most már csak az első alkalomnal és így általában kitolja egybe.
2020. jan. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális! Ha jó táplálékot kap és jól is emészti meg, napi egy, kisadag kaki lesz. Nyilván mást jelent a kisadag egy dándognak és mást egy mopstnak.

A Chappi, Darling, Pedigree stb. tápok silányok, attól napi 5 zacsi kaka lesz. Túlél vele a kutya, de vacak minőségű.


A Taste jó minőségnek tűnik, ahogy rákerestem. A kutya súlyának megfelelő adagot mérd ki és ne rakj bele mást. Ha nem eszi meg, majd megeszi másnap, vagy utána, ha éhes lesz. Esetleg próbálj ki más ízűt. A kotyvasztás-kevergetéssel tényleg csak fosikát idézel elő.

2020. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!