Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis méretű fiú kutyát...

Milyen kis méretű fiú kutyát ajánlanátok nekem egy kis lakásba?

Figyelt kérdés

39m2 lakásom van 1,5 szobás, egyedül élek benne.

Teljesen kezdő vagyok,sose volt kutyusom.


Napi 2 sétáltatást tudok vállalni, vagy ha ügyesen oldom meg munka mellett akár hármat is.


És ami nagyon fontos nagyon szeretném.


29 F



2020. jan. 15. 12:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mopszra gondoltam vagy a máltai selyem kutyára,de igazából bármilyen kisméretű kutyus jöhet keverék is.
2020. jan. 15. 12:32
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Plüsst a kínaiból.
2020. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Napi 2 séta meg egy mopsznak sem elég.
2020. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Menhelyit
2020. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Legalább egy éves, menhelyi kutyát. Ilyen idősen már szobatiszta és nem fogja lelakni a lakást annyira. Valamilyen egyszerűen kezelhető, jó szándékú állatot válassz, a mopsz tipikusan nem kezdő kutya.
2020. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez attól is függ, miből állna a séta, és mennyi idő lenne, illetve mit tudnál még a kutyával foglalkozni, mennyire élsz aktv életet, sportolsz-e, szeretsz-e túrázni, oda vinnéd-e magaddal, vagy inkább passzv életet élsz, és passzvabb kutyát szeretnél.

Jó lehet számodra egy menhelyi kutya, de ne kölyök (velük gyakrabban kell kimenni, még nem szobatiszták), hanem már felnőtt, akár idősebb is, aki már csak egy kellemes, nyugis, meleg kuckót és egy szerető gazdit akar az utolsó éveire, és nem vágyik már nagy rohangálásokra. Ha aktívabb vagy, egy fiatalabb, aktvabb kutya is jó lehet, ha mozogsz vele eleget.

2020. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

Plüssöt.

Ha igazán szereted az állatot, akkor nem fogod egy ilyen szörnyű rabéletre kényszeríteni :(

2020. jan. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
16%
Törpe tacskó 🙂
2020. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
12%
Bull terrier
2020. jan. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

-Lakásban kutyát tartani, az egyik legnagyobb önzőség. Mivel egyedül érzed magad, ezért magad mellé veszel egy állatot aki, ha tudna beszélni és megkérdeznék, nemet mondana.

-Menhelyeken lehet örökbe fogadni úgy, hogy bármikor vissza viheted, így ki tudod próbálni, magad.

-A leghűségesebb a talált vagy menhelyi kutya, ha választani lehetne, én a Lagotto-ra szavaznék.

2020. jan. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!