Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fáj a kutyusom műtött lába?

Fáj a kutyusom műtött lába?

Figyelt kérdés

3 éve magaalá tört neki, akkor lett műtve, implantátum is van benne (amit azt mondta a doki, hogy nem kell eltávolítani). Mondták, hogy mindig érzékeny lesz már az a lába és 1-1 rossz mozdulatnál valóban előfordul, hogy pár percig nem áll rá vagy sántikál, de aztán elmúlik. Most viszont mintha beállt volna neki. Este még rohangált és semmi nem volt. Viszont most ment ki inni és látszik, hogy olyan furcsa, emelgeti, kicsit jobb irányba nyújtja ki. És nem tud leülni. A fekvéssel nincs baj, csak kellemetlen neki, ha úgy hajlítja be, ahogy ülés él szokták. Egyszer olyan volt, hogy napokig nem igazán tudott ráállni, most áll rajta, megy is vele, de látszik, hogy kevésbé terheli, mint a másik hátsó lábát.

Szerintetek ez mitől lehet? Jöhet a "semmiből" is, a hideg miatt?

Tudom, hogy doki, de azt mondta az orvos, hogy nála ez előfordulhat, mindig várjunk 1-2 napot és utána vigyük, ha nem jobb. Én meg aggódok. Eddig jobb lett, de mi van ha most valami komolyabb:(


2020. jan. 16. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Online nem rendelnek állatorvosok? Esetleg ott kaphatnál célravezető választ...
2020. jan. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a frontoktól is. Kutyámnak szintén műtötték az egyik lábát (a szalagja sérült, TPLO-ja volt), egyértelműen látom rajta, ha front van. Pedig nagyon jól sikerült a műtét, versenyzünk a kutyával. Nekem is sérült az egyik térdemben a szalag, vicces ha nekem elkezd fájni, akkor tudom a kutyáknak is fog, és fordítva :D

Pár napig tartsd pórázon, és csak rövid séták legyenek. Mint a műtét utáni időszakban. Ha pár nap alatt nem javul, orvos és rtg

2020. jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!