Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális dolog, ha valaki...

Az normális dolog, ha valaki minden nap a kutyájával alszik?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám munka közben mesélte,hogy ő mindig a kátyájával alszik.


Akkor egy picit meglepődtem,mert mindig úgy gondoltam,hogy a kutyának megvan a saját helye a házban.



2020. jan. 16. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ezek szerint a saját helye a gazdája ágyában van.
2020. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Ki erre szoktatja, ki arra. Elég mindennapi dolog, úgyhogy mondhatjuk normálisnak szerintem.
2020. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen normális dolog szerintem. Kutya olyasmi, mint egy lelki társ. Mikor lesz kutyám majd, velem fog majd aludni!
2020. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%

Tinikoromban felengedtem a kutyánkat az ágyamra, pedig apám ettől kiborult.

Most van egy nagy melák kutyánk, de nem engedjük fel kanapéra, és ágyra. Lehet lepontozni, az az igazság, hogy örökbefogadott, makacs és nála eléggé meg kell húzni a határokat. Ha a kutyáddal alszol, akkor simán ugyanolyan falkatársnak nézhet (nem mindig igaz ez, de nála fokozottan kell ügyelni).

Másoknál nem érdekel, hogy kutyával alszanak, van több ilyen ismerősöm is.

2020. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem, mert van 3 gyerekem akivel alszanak 😆
2020. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Én is felengedem. Labrador, olyan a bundája, hogy lepereg róla a kosz. De pl én egy hosszúszőrű kutyát már nem engednék be. Szerintem ez egyéni, hogy kinek mi fér bele és tulajdonképpen senkinek semmi köze hozzá.
2020. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Én egész fiatalon még azon is megdöbbentem, hogy a kolléganőm a macskáját az ágyára engedi, mert így voltam nevelve.

Aztán telt az élet, kutyámmal, macskámmal együtt alszom, másképp talán el sem tudnék aludni.:)

Pedig nem vagyok magányos, házasságban élek.

2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Normális, én amúgy észre sem veszem, mikor jön fel a kutya, mert amúgy van saját fekhelye, és ott alszik el, de reggelre ott van mellettem. Csak akkor veszem magam mellé elalváskor, amikor mancskrémmel bekenem a talpait, mert csak így nem nyalogatja le, úgy meg semmit nem ér, ha bekenem és lenyalogatja. Egyébként külön alszunk el, de feljön, én meg nem ébredek fel rá.
2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

"Az normális dolog, ha valaki minden nap a kutyájával alszik?"


Neked ugye nincs kutyád?

Egy kutyánál nincs az, hogy hol így, hol úgy.

Amit egyszer megengedsz, azt ő számontartja és ragaszkodik hozzá.

Egyébként nagyon jó és megnyugtató kutyával/macskával aludni!:)

2020. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Az én tündér bolognese kutyusom is feljárhatott az ágyra, amíg fel tudott szegény jönni (most 15 éves, már nem tud felugrani). Próbáltam neki lépcsőt odatenni, de nem használja, így már a fekhelyén fekszik, de van neki egy a hálóban és egy a nappaliban is, hogy mindig a közelünkben legyen. Nekem meggyőződésem, hogy a lakásban tartott kutya előbb-utóbb az ágyon is kiköt, és teljesen normálisnak tartom. :-)
2020. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!