Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobakutyások, a ti kutyátok...

Szobakutyások, a ti kutyátok vágyik ebben a hideg ködös időben hosszabb sétára?

Figyelt kérdés
Az eü sétákat nem veszem ide, mert ahhoz kiengedem a kertbe és elvégzi, utána egyből rongyol vissza a házba. De rendes sétára alig tudom kihúzni a helyéről. Azt tudom, hogy fázik mert rövidszőrű, de mindig adok rá kabátot. Csak bújna vissza az ágyába és aludna egész nap.

2020. jan. 16. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem Bolognese kutyusom van, amikor előkerül a póráz már örül és kint se látok rajta különösebben, hogy inkább visszamenni



Tippelhetek? Tacsid van? :D

2020. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, agár :D
2020. jan. 16. 13:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ezt csinálja, azzal a különbséggel, hogy szívesen elindul de ahogy kilépünk az ajtón hamar meggondolja magát és száguld vissza

Szerintem ez természetes, én se szeretek ilyenkor kint lenni

2020. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik kutyám ugyan ilyen. A másik labrador, ő imádja ezt az időt.
2020. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap este voltu k futni a kutyakkal szabadban 2 orat! En szeretek futni meg a kutyak is! Minusz 6 fok volt! :D Kod is volt,de nem vont le a sport elvezetebol!

Sportpoloba futottak.


Ilyenkor Utana felnyomom a konvektort utana ,h ne 25 fok hanem 28 legyen :)


Rendes setahoz pufikabatot adok ra. (Masik a csaladtagome,futashoz kolcsonkerem :)

2020. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kistetű "szoba" kutyám van, imád kint lenni ilyenkor is :) Egyáltalan nem kell rángatni sétához, élvezi hogy futkoshat a szabadban :D
2020. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém az esőnél ilyen. Akkor siet haza. A hideget bírja.
2020. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csivaváim vannak, elég fázósak. Kabátban sétálunk max fél órát. Utána már mennének haza. Otthon kimozogják magukat. Nyáron fél napot is a szabadban töltünk, kirándulni is járunk.
2020. jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!