Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek a leg gyermek barátabb...

Melyek a leg gyermek barátabb kutyafajták?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
No1 golden retriever
2020. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem feltétlenül fajta kérdés! Egy játszótéri keverék, vagy a legagresszívebbnek kikiáltott is lehet az.
2020. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Neveléstől is függ, de néhány példa: golden retriever, labrador, berni pásztor, leonbergi, staffordshire terrier.

Persze csak akkor igaz ez, ha valóban tenyésztőtől van a kutya, aki a kiegyensúlyozott idegrendszerre is odafigyel a tenyésztés során, plusz ha megfelelően nevelik kicsi korától.

2020. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
plüss kutya
2020. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon mondani kell valamit, akkor valóban golden vagy labrador. Viszont az én tacskóm is annyira imádja a gyerekeket, hogy hihetetlen. Imádja az utcán is, ha jönnek oda hozzá és simogatják. Szóval valóban nevelés, és szoktatás kérdése is.
2020. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Amerikai staffirdshire terrier- olyan tenyesztotol,aninek kisgyerekei vannak es szocializalta a kutyait gyerekekre babara is! ( tehat osszeengedte a babat kisgyerekeit a kutyaival mar fiatalon is)


Enyem ilyen es rengeteg video van fenn youtubon errol a fajtarol,h milyen jo kijon gyerekekkel. A mentett kutyanal meg mieoltt orokbefigadjatok,csekkoljatok ezeket,kerdezzetek meg,aztan nezzetek meg. Ott is siman talaltok sok jofej amstaffot. Bull tipusu kevereknek mondjak oket !


Regen az angol arisztolracia tartotta ezeket a kutyakat a babak egy gyerekek orzesere: ezek a kutyak voltak a bebiszitterek!


Az enyemhez is siman odaengedek kisgyereket! Sot azeet vettem ot,mert nemsokat babank lesz es jol ellesznek egymassal sulve fove! ❤️

2020. jan. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A szomszédban roti van. Hát az olyan szelíd, mint egy kezes bárány. Nem tudom mit csináltak vele, hogy szocializálták, de ilyen gyerekbarát kutyát még nem láttam.
2020. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kiskutyat mar egesz kisbaba korban odaengedik kisbabahoz meg kisgyerekekhez. A tenyeszto gyerekeivel no fel a kutya es akkor gyerekvarat lesz!! Ugyanigy van,h macskabarat vagy lobarat,ha macskakkal vagy lovakkal no fel a kutya!!! Barmilyen allatra szinte lehet szoktatni babakorban a kutyakat! Igy lett a roti olyan gEerekbarat az elozo valaszolonal. Az enyem is.



Nezd meg,hogy nott fel a kutya!!!!! Menj el a helyre.

2020. jan. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Páromnak amstaffja van, mentett, 8 éves múlt. Én kb. 1,5 éve ismerem, 1,5 éve lakom a párommal/páromnál. Nemrég az egyik szomszéd bajban volt, a férje bántotta őket pici babával és hozzánk jöttek át, amíg nem jött értük valaki. A szomszédasszonyt ismerte korábbról, de a pici babát nem. Hát... ahogy az a kutya reagált arra a gyerekre..... nem sírt, csöndben volt, anyukája kezében. Megszagolta és nagyon durván morogni meg ugatni kezdett rá, a páromnak úgy kellett elkapnia, hogy ne legyen baj belőle. Ez a kutya soha nem találkozott gyerekkel, soha nem is volt mondjuk szocializálva, még más kutyákkal sem. Szóval lehet szocializálás kérdése, nem tudom. Ez a tapasztalatom a mentett amstaffal.
2020. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!