Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kínába, pontosabban Shanghaiba...

Kínába, pontosabban Shanghaiba lehet kutyával utazni? Van ott tiltott kutyafajta?

Figyelt kérdés

Próbáltam hívni a légitársaságokat (azt hiszem Budapestről 4-5 légitársaság indít oda járatot), akikkel lehet Shanghaiba utazni, de nem tudtam elérni egyiket sem.....Nyilván gondolom raktérben lehet...Olvastam, hogy vannak tiltott fajták, de minden tartományban más és más. Engem kifejezetten Shanghai érdekel.

Van egy Amerikai Staffordshire Terrier kutyám (Törzskönyvezett, kiállítási kutya...úgy tudom ez jelenthet kivételt, még ha tiltott is)....Csak pár tartományról láttam listát. Szerepelt benne a Pitbull meg a Staffordshire Bullterrier, de ezek más fajták. Vajon a sima Staffordshire terrier csak lemaradt volna a listáról? Már Nagyon sok helyen próbáltam utána járni ( internet, telefon, email...) de nem jutottam előrébb...Ha valakinek van bármilyen információja, azt nagyon megköszönném.



2020. jan. 17. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Készülj rá hogy karantén és társai, nem engednek be olyan egszerűen állatot Kínába, amikor kiköltöztünk (kint éltünk két évig) mi is gondlkoztunk raja, de nagyon macerás, ezrért letettünk róla. Ami a legegyszerűbb, ne a légitársoságot hívd, hanem a követséget, ott tuti a jó választ kapd, míg a kégitársoságok nem biztos hogy teljesen naprakészek.

[link] itt megtalálod a telefonszámukat, beszélnek magyarul és angolul is.

2020. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kedves első válaszoló. Írok neked privát üzenetet!!!
2020. jan. 17. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kockazatos a rakterbe berakni a kutyat. En nem engednem magam mellil. En nem megyek olyan helyekre,ahova nem jutok el bonattal vele. Nekem is staffim van. :)
2020. jan. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyilván ha lenne más megoldás, azt választanám, de sajnos nincs....és inkább, mint hogy lemondjak róla. Több ismerősömnek a kutyája utazott már repülőn, minden gond nélkül. Az én kutyám tenyésztője is, versenyekre jár velük...
2020. jan. 17. 14:44
 5/5 A kérdező kommentje:
nem nyaralásról lenne szó, hanem költözésről....
2020. jan. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!