Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok játszótársakat,...

Hol találhatok játszótársakat, akik partnerek lennének a kutyám szocializálásában?

Figyelt kérdés

A kutyámmal kicsi kora óta gondok vannak, (3 hónapos kora óta). Ahogy megkapta a veszettség elleni oltást, vittem is azonnal suliba. A gond csak az volt, hogy a suliban megszokta a kutyákat, viszont az utcán-futtatóban ugatott rájuk. Most 7 hónapos, voltam vele másik két suliban. Némileg javult a helyzet, de nem sokkal. Szeretnék olyan játszótársakat találni neki, akitől nem kell félni hogy ketté harapja a torkát. (Tennék a kutyámra textil szájkosarat hogy ne tudjon ész nélkül ugatni meg csípkedni).


Van olyan oldal vagy bármi, ahol tudok neki pajtikat keresni? Törpe tacskó, a futtatókban, amik itt vannak, még nem láttam vele egy súlycsoportban lévő kutyát.


Aki tudna segíteni, köszönöm!


2020. jan. 18. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ez aztán a nagy segítség. Aki folytatni szeretné ezt a vonalat, kérem inkább lapozzon tovább.
2020. jan. 18. 14:28
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

tacskó ugatós, itt a környéken 4 törpe tacsi van, mindegyik ugatja a többi kutyát,de amúgy nem bántják a kutyákat :D


Sőt kolléganőm tacsi tenyésztő volt, be nem állt a tacsik szája.


Merre laksz egyébként?

2020. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ő nem ugatós, ha megszokja a kutyákat maga körül, akkor nem bántja őket. Kutyasuliban is mondták hogy nincs vele semmi baj, nem agresszív. Egyszerűen játszana, de nem tud ismerkedni.

Budapest. :)

2020. jan. 18. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi szívesen bandázunk a kutyámmal általában, bár most meg vagyok fázva, de amúgy ha nektek segítség, megbeszélhetjük. Szintén Budapest. Az én kutyusom mentett, kistestű, fiatal felnőtt, nem masszív izomkutya, és egész jól elvan a kicsikkel, tacsikkal is. Írj privátban. :-)
2020. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyem jatszana vele,csak o nagy vaskos izomagy kutya (amstaff). :D Jatszott mar torpespiccekkel,stb!
2020. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csipkedes jatek kozben: figyeld kozelrol a jatekot es szolj ra,a nyakanal nyomd le a foldre,ha csipked. A mi kutyainknal az egyik volt ilyen. Mindig figyelni kellett meg foldrenyomni. (Egy pit.😂 ) Eloszor mindket kutyankbol hianyoztak darabok. Az enyem szajaba siman befer a pit feje,de o is csak visszacsipett,nem kinyirta. Azert van betyarbecsulet bennuk is. Mostmar tudnak jatszani minimalis serulesekkel. Azokat mar csak a birkozas okozta horzsolasok okozzak. 😂
2020. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!